Hande Yener Bir Hülya Avşar Sohbeti 26 Ocak Cuma Tekrarı Videosu

Sevilerek izlenen ve Hülya Avşar tarafından hazırlanıp sunulan Bir Hülya Avşar Sohbeti programının 26 Ocak Cuma günkü konuğu belli oldu. Türk popunun eskimeyen yıldızlarından birisi olan Hande Yener Hülya Avşarın bu haftaki konuğu olacak. 26 Ocak cuma günü ekrana gelecek olan Bir Hülya Avşar Sohbetinin Tekrarı Videosu dizihaberi.tv de sizlerle olacak.

Star TV’nin sevilen cuma günü programı olan ve her hafta bir ünlüyü misafir edip her türlü soruyu en derinlemesine kadar sormasıyla bilinen Hülya Avşarın program sunuculuğunu yaptığı ve kendi adıyla yayınlanan ‘Bir Hülya Avşar Sohbeti’ne bu hafta “Kraliçe” lakaplı Hande Yener programa misafir olarak konuk oluyor. Hande Yener Hülya Avşarın tüm sorularına yanıt verirken en güzel şarkılarını da seslendirecek.

Star tv de cuma akşamları yayınlanan program genellikle söyleşi tarzında olup bitenlerin değerlendirmesi ve günlük hayatın getirdikleri üzerine sohbet tarzında geçiyor. Hülya Avşar‘ın sunumuyla her cuma gecesi ekrana gelen programına, kendisinin keşfettiği ve müzik piyasasını alt üst eden şarkılara imza atan Hande Yener konuk olacak.

Bir Hülya Avşar Sohbeti’ Hande Yener‘in konuk olacağı bölümle cuma 00.15’te Star TV’de! Sizler de Hande Yener ve Hülya Avşara sorularınız varsa aşağı yazabilir veya Star tv den ulaşabilirsiniz. Dizihaberi.tv olarak iyi seyirler dileriz..

https://www.youtube.com/watch?v=gz30mXsXALE

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.