Hanedan Dizisi Bilgileri Haberleri Oyuncuları ve Konusu

Yaz ayları bitip tükenirken yapımcılar yeni diziler ile yeni sezona hazırlık yapma telaşındalar. İşte bunlardan birisi de yeni dizi Hanedan. Hanedan Dizisi Bilgileri Oyuncuları Fragmanı konusu özeti kadrosu gibi detayları burada sizlerle paylaşacağız… İşte Hanedan dizisi hakkında son haberler burada..

Daha önce bir çok başarılı yapıma imza atmış olan Q3 medya bir çok dizi hazırlıyor. Kaderimin Yazıldığı Gün, Tatlı Küçük Yalancılar, Gülizar ve İstanbullu Gelin gibi son dönemde yayınlanıp ses getirmiş olan dizilerin yapımcılığını üstlenen O3 Medya 2018-2019 yeni sezon için üç tane diziyi yayına hazırlamaya çalışacak.

Diziler tabi hemen hazırlanıp ortaya çıkmıyor. Belli bir zaman gerekiyor olgunlaşması ve kadrosunun tamamlanması için bir cast hazırlığı gerekiyor. Hanedan Dizisinin kanalı ve oyuncuları henüz belli olmazken dizinin kesin olarak adının “Hanedan” olacağı açıklandı. Hanedan Dizisine dair yeni haberler ve bilgiler geldikçe sizlere yazacağız buradan..

Yine Q3 medyanın hazırlamış olduğu Kral Kaybederse dizisi ve Yusuf ve Cesaret adlı dizinin haberleri ve bilgileri için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Hanedan Dizisi hakkındaki tüm gelişmeleri ve detayları sizlere buradan aktarmaya devam edeceğiz.

Hanedan Dizisi Bilgileri Haberleri Oyuncuları ve Konusu

Yeni sezonda ekrana gelecek olan Hanedan Dizisi Bilgileri ve Haberleri geldikçe bu sayfadan sizlere duyuru yapacağız. Hanedan Dizisinin başrol Oyuncuları ve yardımcı oyuncu kadrolarına yeni gelen oyuncular sürekli sayfamızda güncel şekilde yer bulacaktır.

Pınar Bulut ve Kerem Deren’in senaryosunu kaleme aldığı yeni dizi ‘‘Hanedan” yeni sezon için hazırlanıyor. Fenomen dizilerde imzası bulunan Q3 medya  ”Maksim Gaziosu” tarzından 1960‘lı seneleri anlatacak yeni projesi Hanedan dizisini Yeni sezonda ekrana sunacak. Hanedan Dizisinin başrolleri için Beren Saat ve Barış Arduç isimleri geçiyor ancak kesinleşmiş bilgiler olmadığı için şimdilik sadece kulis bilgisi diyelim..

Hanedan Dizisinde Senarist Belli Oldu: Tatlı Küçük Yalancılar dizisiyle cesur bir işe imza atarak dikkat çeken ve şu sıralar İstanbul’lu Gelin dizisiyle yoluna devam eden O3 Medya’dan yeni bir dizi daha geliyor.

Geçtiğimiz günlerde 3 dizi hazırlığı içinde olduğu haberini açmıştık. Bu projelerden Hanedan dizisinden ilk bilgi geldi. Dizinin senaryosunu en son Vatanım Sensin dizisini yazan Nuran Evren Şit olduğu bilgisi geldi.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 29 Temmuz 2018