Hangi Diziler Sezon Finali Yapacak Hangi Diziler 2017 2018 Yeni Sezonda Devam Edecek

Hangi Diziler Sezon Finali Yapacak Hangi Diziler 2017 2018 Yeni Sezonda Devam Edecek? Haziran ayına yani sezon finaline doğru yaklaşırken finish çizgisinde ipi göğüsleyip yeni sezona adını yazdıran diziler hangileri oldu?  Reyting kurbanı olup final kararı alan ve yeni sezonda yayınlanmayacak diziler hangileri? Bu soruların cevaplarını sizlerle paylaşacağız.

Konumuz sürekli yenilenecektir hangi diziler final hangileri sezon finali hepsini bu konumuzdan öğreneceksiniz. Adı olmayıp merak ettiğiniz dizileri de yorum kısmına yazabilirsiniz?

KANAL D; Arka Sokaklar Yeni Sezonda Devam Edecek, İsimsizler Sezon Finali yapacak yeni sezonda Devam Edecek. Vatanım Sensin yeni sezonda yayınlanacak.  Bodrum Masalı belli değil. Hayat Şarkısı final yapacak. Adı Efsane dizisi için kanal henüz karar aşamasında. Bodrum Masalı final yapacak.

STAR TV; Söz sezon finali yapıp yeni sezonda Startv ekranlarında olacaktır. İstanbullu Gelin 2. sezonuyla Starda olacak. İstanbullu Gelin 16Haziranda sezon finali yapacak. Anne dizisi sezon finali yapacak.  Kara Sevda final yapacak.

ATV; Kırgın Çiçekler 88.bölüm ile final kararı aldı.  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezonda devam edecek. Aşk ve Mavi dizisi de yeni sezonda kaldığı yerden yayınlanacaktır. Bu Şehir Arkandan Gelecek 18. bölümü ile final kararı aldı. İkisini de Sevdim dizisi reytingleri kötü olduğu için final yapabilir. Seni Kimler Aldı reytingleri iyi değil akıbeti karanlık.

FOX TV; N0 309 yeni sezonda yayınlanmaya devam edecek net değil. Kalbimdeki Deniz dizisi de yeni sezona evet dedi.  Savaşçı dizisi de yeni sezonda yayınlanmaya devam edecektir. Çoban Yıldızı final kararı aldı. Muhteşem Yüzyıl Kösem Sezon finali yapacak.

SHOW TV; Yeni Gelin dizisi yeni sezonda devam edecek. İçerde dizisi yeni sezonda en heyecanlı bölümleri ile kaldığı yerden devam edecek.

TRT1; Adını Sen Koy 2. sezonda tüm hayranlarını ekranda yalnız bırakmayacak. Diriliş Ertuğrul final yapacak yerine Diriliş Osman Gazi gelecek. Ama yapımcıları bir sezon daha devam edebilir kararı almışlar.  Lise Devriyesi reytinglerden dolayı final yapabilir. Seksenler final yapacak. Hangimiz Sevmedik final yapacak. Payitaht Abdülhamit yeni sezonda devam edecek.

YORUMLAR

  1. Icerde bence final yapacaq
    .yapti da

  2. unutma beni devam etsin

  3. Ya muhtesem yuzyilin devam etmesini istiyorum cok begeniyorum seviyorum .kara sevdayi da cok seviyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.