Hangi Hayvan Gözünden kan fışkırtır?

Sevilerek izlenen Kim Milyoner olmak ister yarışmasında sorulan Hangi Hayvan Gözünden kan fışkırtır? sorusu oldukça sıradığı bir soru oldu. Okuyanlar Hangi Hayvan Gözünden kan fışkırtır? sorusunun cevabını bulmakta oldukça zorlandılar. Ancak sorunun mutlaka bir cevabı vardı ve hemen merak eden izleyicilerimize vermek istiyoruz. Hangi Hayvan Gözünden kan fışkırtır? sorusuna verilecek doğru cevap: Boynuzlu Teksas Kertenkelesi olacaktı.

Hangi Hayvan Gözünden kan fışkırtır?

Hangi Hayvan Gözünden kan fışkırtır? sorusuna cevap: A- Kertenkele B-Kuala  C- Penguen  D- Sincap  Şıklar oldukça zorladı izleyenleri ama savunma sistemi çok güçlü olan Boynuzlu Teksas Kertenkelesi sorunun asıl doğru cevabı olarak ön plana çıktı. Sizlerde yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz. Hangi Hayvan Gözünden kan fışkırtır? sorusuna cevap: Boynuzlu Teksas Kertenkelesi

Ölümden Kaçmak İçin Gözünden Kan Fışkırtan Bir Canlı: Boynuzlu Teksas Kertenkelesi

Hangi Hayvan Gözünden kan fışkırtır sorusuna doğru cevap Kertenkele olacaktı.. Tehlikeyi fark eden Boynuzlu Teksas kertenkelesi kaçışın fayda getirmeyeceğini anlayınca durur ve sinüslerine tamamen dolana kadar kan pompalar ve şişirir. Boynuzlu Teksas Kertenkelesinin alabileceği en büyük hacmi alan sinüsleri patlayarak hedefe doğru kan püskürtür. Hangi Hayvan Gözünden kan fışkırtır sorusuna cevap Kertenkeledir..

Yarışmaya Ankara’dan katılan 37 yaşındaki yarışmacımız Berkay Toprak, Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Bölümü mezunu. Yüksek lisansını Hacettepe Üniversitesinde tamamlamış olan Berkay Bey, Hacettepe Üniversitesi Konservatuvar Bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışıyor. Berkay Bey, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayla yurt dışında caz eğitimi almak istediğini söylüyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Hangi Hayvan Gözünden kan fışkırtır? (2 Yorum)

Eklenme Tarihi: 7 Temmuz 2018