Hangi Hayvanın bir türü erkeğinden 40 bin kat daha ağırdır?

Hangi Hayvanın bir türü erkeğinden 40 bin kat daha ağırdır? sorusu da doğru cevap Ahtapot olacaktı.. Bazı Dişi ahtapotlar erkeklerine oranla 40.000 kat daha ağır olabilemektedir.

20 yaşındaki yarışmacımız Sude Ülker, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Fakültesi Bölümü öğrencisi olan Sude Hanım, yarışmada 30.000 TL kazanmayı hedefliyor. Yarışmacımız, hedefine ulaşması durumunda, bu parayı eğitim hayatında kullanmak istediğini söylüyor.

Paplo Picasssonun söylediği ilk kelime nedir Annesine göre Boya Kagıt Kalem Kırmızı  Kim Milyoner Olmak İster’de sorulan Annesine göre Pablo Picasso’nun söylediği ilk kelime hangisidir sorusu ve cevabı.. B- KALEM doğru cevap olacak..

ARAPÇA KÖKENLİ OLAN iMLANIN KÖK ANLAMI NEDİR? A-DOLDURMA B- İŞARETLEME C- AYIRMA D- HECELEME  DOĞRU CEVAP:  Doldurma olacaktı.

Yarışmaya İzmir’den katılan 40 yaşındaki yarışmacımız Doğuş Kezer, bir çocuk annesi. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu olan Doğuş Hanım, şu anda kendi seramik atölyesinde çalışıyor. Doğuş Hanım, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayla karavan ve motosiklet satın almak istiyor.

Evrende En fazla bulunan element hangisidir karbon hidrojen Azot Oksijen: Evrende en çok bulunan element, doğal olarak yalnızca bir proton ve bir elektrondan oluşan hidrojendir.. Doğru Cevap: HİDROJEN

Işık Hızında Seyahat eden biri Dünyanın çevresini ekvatordan bir saniyede yaklaşık kaç kez Dönebilir? 4.5 5.5 6.5 7.5 seçeneklerinden hangisi doğru cevap olabilir? Dilek Görgülü soruya cevap vererek 6.5 dedi ama doğru cevap çıkmadı. Doğru cevap ise 7.5 olacaktı. Yarışmacımız Dilek Görgülü yarışmadan 15 bin lira alarak ayrıldı..

Uludağ Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi mezunu olan 52 yaşındaki yarışmacımız Dilek Görgülü, evli ve bir çocuk annesi. Dilek Hanım, şu anda özel bir eğitim kurumda müzik öğretmeni olarak çalışıyor. Yarışmadaki hedefi 60.000 TL olan yarışmacımız, ödül kazanması durumunda, bu parayı kızının eğitim hayatında kullanacağını söylüyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 28 Mayıs 2018