Hangi Survivor Yarışmacıları Geri Dönüyor ? 20 Mayıs Sürprizi.

Acun Ilıcalı 20 mayıs Survivor sürprizini açıkladı. Survivor’un unutulmayan eski yarışmacıları adaya gelecek. 4 gün boyunca siyah ve beyaz takıma karşı yarışacak. Ödül ne olacak şuan açıklanmadı, Hangi eski yarışmacılar dahil olacak bir bakalım.

Hangi Survivor Yarışmacıları Geri Dönüyor 20 Mayıs Sürprizi.

Survivor Ogeday Kimdir ?

Survivor yarışmacısının birincisi olan Ogeday yarışmaya dahil olacak. 4 gün boyunca şuanki Türk ve Yunan yarışmacılara karşı alın teri dökecek. Yarışmacı 2017 yılında şampiyon olmuş 1992 doğumludur. Ancak geçen yıllarda spor ile arası ne oldu. Şuan aktif yarışmacılara karşı koyabilecek mi izleyeceğiz.

Survivor 2019’e Hangi Eski Survivor Yarışmacıları Katılacak ?

Yeni izleyiciler merak ediyor Survivor 2019 a katılan yarışmacılar kim? 4 gün boyunca yarışacaklar ve ödül ne ? Çocuklarının annesi olan milli sporcu Nagihan da katılan yarışmacı olarak adını yazdıranlardan. Özellikle kaslı vücudu ile bildiğimiz Nagihan Karadere All Star takımında yer alırken gönüllüler takımına geçmişti. Bornz madalya sahibi 1984 doğumlu milli atletimiz yarışmaya geri dönüyor. Şuan için sadece 2 isim açıklandı. İki isim de Yunan takımından açıklanacak. Diğer isimler ise gizliliğini sürdürüyor. Çekimlerin başlaması ile gelecek haberleri size ileteceğiz. Sema ise şuanki yarışmada akrabası olduğundan dolayı başvuru yapmış olsa bile kabul edilmedi.

2019 Survivor eski yarışmacılar ile ödül ne olacak

2019 Survivor eski yarışmacılar ile ödül ne olacak ? Acun henüz bu ödülü belirlemediğini söyledi. Açıklanmasının ardından sayfamızda bunu yayınlayacağız. Kıran kırana bir mücadele izleyeceğimize düşünüyoruz. Mayıs ayının son haftası çok farklı bir Survivor olacak. Nagihan ve Ogeday’ın yanında başka kimler yarışmaya katılacak ?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 20 Mayıs 2019