Hangimiz Sevmedik Dizisi Ne zaman Bitecek Final Olacak 2. Sezon Varmı Yokmu?

Trt 1 de ekrana gelen Hangimiz Sevmedik Dizisi Ne zaman Bitecek Final Olacak 2. Sezon Varmı Yokmu? gibi sorularla çok muhatap olduk bu günlerde. Sevilerek izlenen ve pazartesi akşamlarının trt1 deki neşe kaynağı olan komedi dizilerinden biri olan Hangimiz Sevmedik Dizisi bu sezon final mi Nezaman Bitecek sezon Finali Yapacak? sorusuna yanıt vereceğiz burada..

Trt1 bu sezon dizilerde oldukça başarılı idi. Eylül ayında başlayan dizi çok kararlı bir şekilde devam etti. Selin Soyder diziden ayrılsa da dizi izleyici kitlesini korumayı bildi. Hangimiz Sevmedik Dizisinin reytingleri çok yüksek değil ama izleyenler takipçiler sürekli geliyor ve Trtnin vermiş olduğu bir güvenle diziyi izliyorlar. Diğer kanallar olsa reytingler düşük diye çoktan bitirirdi diziyi.

Reytingleri düşük diyoruz ama bu dizinin günü ile de alakalı biraz. Trt1 Hangimiz Sevmedik Dizisi eğer başka bir gün yayınlansa belki reytingleri çok daha yüksek kazanabilirdi.. Ancak küçük reytinglerle de yoluna devam ediyor dizi. Söz, İsimsizler, İçerde ve Kırgın çiçekler gibi zorlu diziler olmasına rağmen yine de iyi ayakta kalmayı çok iyi başardı diyebiliriz.

Peki asıl sorumuza gelelim. Hangimiz Sevmedik Dizisi Ne zaman Bitecek Final Olacak 2. Sezon Varmı Yokmu? Trt1 Hangimiz Sevmedik Dizisi Nezaman Bitecek Final Yapacak? Bu konuda öncelikle Trt diğer kanallar gibi değil asla. TRT dizilerine sahip çıktığı ve hemen bitirmediği için dizinin 2017 Haziran ayına kadar devam edeceği garanti gibi. Peki ya sonra? Devam edecek mi yoksa final mi olacak bitecek mi?

Dizi reytingleri sabit kalır ve direnmeye devam ederse 2. sezonu da 2017-2018 de ekrana gelmeye devam edecek. Ancak Yapımcı ile Trt arasındaki sözleşmenin bu yıl sonu Final olacağı yazıyormuş. Sezon finali yapıp gelecek sezonda kaldığı yerden sürmesi için izleyiciye büyük sorumluluk düşüyor. Diğer yandan Hangimiz Sevmedik izlenme oranları reytingleri sürekli düşerse o zaman da dizi Haziranda final yapacağı biteceği kesinleşir.

Sizce Trt1 Hangimiz Sevmedik Dizisi bitmeli mi bu sezon yoksa devam mı etmeli? Değerli görüşlerinizi ve yorumlarınızı bekliyoruz.. Sizleri güzel bir kliple baş başa bırakalım istedik..

Hangimiz Sevmedik Dizisi video klibi çok sevildi..

YORUMLAR

  1. Dizi bitti diye her gece ağlıyorum

  2. Allahini seven filmi devam ettirsin

  3. Bence devam etsin ben izlememiştim yaz sezonunda tekrarıni izledim İnternetten çok güzel devam etsin lutfen

  4. Bencede devam etmesi gerekiyodu ben simdi tekrar edilen bolumlerini izliyorum cok kaliteli zaten trt nin dizileri ama yeterince tanitimini yapamadilar diye dusunuyorum reytingi bu yuzden dusuk olmustur bence

  5. Devam etsin lütfen

  6. Lutfen bitmesin ya nasil güzel kaliteli oyunculuklar guzel bir dizi izledigimiz tek dizi

  7. Lütfen bitmesin .Günü deyiştirilsin

    1. Bence dizi çok güzel am abiraz senaryoyu canlandırmaları gerekiyor, günü değişince diziler genelde çabuk bitiyor..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.