Hanife Aşkı Romana Nezaman Girecek? Serkan ve Muhammet de Gelecek mi?

Önceki günlerde Tv8 tarafından sunulan yeni fragman Hanifeyi seven izleyicileri oldukça mutlu etmişti. Peki Hanife Aşkı Roman dizisine Nezaman Girecek başlayacak? Hanife ile birlikte Aşkı Roman dizisine Serkan ve Muhammet de Gelecek mi? gibi sorular gelmeye başladı bizde cevap verelim istedik.

Öncelikle Hanife hakkında bir kaç bilgi vermek hatta aklıma takılanları sizlerle paylaşmak istiyorum. Şöyle bir düşündüm de hem Esra Erolda hem de Zuhal topalda yüzlerce kişiyle görüşen 15-20 kişiyle aşk yaşayan yada uzun süreli görüşen bu insanın sizce evlenmeye niyeti olabilir mi? Bence olmaz.

Ayrıca bu ekranlardaki programların hepsinin birer kandırmacadan ibaret olduğuna üzülerek şahit oluyoruz maalesef. Hanife ve benzerleri kaç kişi ile ciddi manada görüşüp hayallerinin yıkılmasına neden oldu bir düşünün bakalım. Tamam siz ünlü olacaksınız ama ya evlenmeyi düşünüp de eline yüzüne bakıp sana talip olarak gelmiş onca insana yazık günah değil mi Hanife?

Hepsini geçtik yeni bir dizi başladı geçen yıl evlenme programına katılmış ama evlenmeye niyeti olmadığı amacının sadece ekranlarda olup ün şan şöhret peşinde koşanların oluşturduğu bir dizi. Hanife eksik kalır mı hemen oda atladı. Hanifeden başka Muhammet ve Serkan isimli damat adaylarının da Aşkı Roman dizisine girmesi gündeme geldi.

Henüz bir resmi açıklama veya fragman olmasa da Hanife Aşkı romana girdikten bir müddet sonra Serkan ve Muhammet de Aşkı roman dizisinin kadrosuna katılacak. Zuhal Topalın programı dağıldıktan sonra farklı programlara giden ekipten bir kaç önemli ismin daha Aşkı roman dizisine ve Gençlik başımda duman gibi dizilere dağılacağı söyleniyor. Yakında Naz ve Aliyi de bir dizide görürsek şaşırmayalım.

Sizce Hanifenin Aşkı Romana dahil olmasından sonra Serkan ve Muhammet de girerse dizi nasıl olur? İzler misiniz?

YORUMLAR

  1. Konu hakkında yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.tabikide izleriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.