Hanife Gürdal Aşkı Roman Dizisinde Hangi Rolde Oynayacak?

Hanife Gürdal Aşkı Roman Dizisinde Hangi Rolde Oynayacak?... Aşkı Roman dizisi tv8 ekranlarında yayınlanıyor. Ama reytingleri düştü ve izlenmiyor. Bu yüzden de diziye yeni oyuncular dahil oluyor. Hem de evlilik programı denince akla ilk gelen isim Hanife Gürdal..

En sonunda Zuhal Topal de olan Hanife sonunda dizi oyuncusu da oldu. Hanife Zuhal Topal’la Serkanla görüşürken Muhammed çıktı ve benimle evlen dedi. Hanife ve Muhammed le görüştü. Zuhal Topal ikisi görüşürken sezon finali yaptı. Ancak yeni sezona başlayamadı çünkü RTÜK kaldırdı.

Ama Hanife yaz aylarında sosyal medyadan yaptığı açıklamayla Muhammed’den ayrıldığını ve hayatında kimse olmadıpını söylemişti. Yeni dizi projesi olan Aşkı Roman da rol alacak. Belki ilerleyen zamanlarda Serkan ya da Muhammed’de diziye dahil olup Hanife’yle sevgili olurlar belli mi olur? Yorumlarınızı yazınız…

Aşkı Roman Dizisinde yine aynı isimle Hanife olarak yer alacağını öğrendik. Zaten ismiyle marka olmaya çalıştığı için farklı bir isim istememiş galiba. Hanife Aşkı Roman Dizisindeki performansı ile dizinin gidişini değiştirir mi hiç zannetmiyoruz çünkü Aşkı Roman her geçen gün reytingleri düşmeye devam ediyor. Belki Hanifenin gelmesi ile biraz merak edilse de çok reyting alacağını hiç düşünmüyorum. Zaten bu gidişle kısa süre sonra final yapar erkenden biter Aşkı Roman.. Peki siz nasıl buldunuz Hanifenin Aşkı Romana katılmasını?

https://www.youtube.com/watch?v=bsMRYgs9HX8

Hanifenin Yeni Dizisi Aşkı Romana dahil oldu ancak onunla birlikte bir süre Zuhal Topalda izlediğimiz Serkan ve Muhammet de yakında diziye dahil olacakmış. İkisi arasında kalan Hanife seçim yapacak ve dizi böylece devam edecekmiş. Zuhal Topalda izlediğimiz Serkan ve Muhammet Hanife için aşkı romana gireceklermiş. Son duyumlar böyle..

YORUMLAR

 1. Hanifeye hakisizlik yapilyur cok iyi bi kiz insallah asiki romdada serkan girer ve orda yine asik olurlar ve evlenirler cok yakisani ciftler❤❤❤❤❤❤

 2. Guzel olur bence ya cok sevinirimmm..

 3. Boş işlerle uğraşmayın derim

 4. Ay çokk mutlu oldum ve heyecanlandım

 5. Lütfen kapalı insanlain adını kotulemeyin herkes bir değil böyle insanlar yüzünden kapalı insanlarla ilgili toplumun görüşleri çok farklı oluyor lütfen buna bir son verin ve böyle saçma sapan şeylerden uzak durun yeter artık her insanda asla bir değildir!!!!!!!!

 6. Çok önemliydi sanki
  Bak şimdi izlerim !!!

 7. televizyonu sadece geri zekalılar seyrediyormuş gibi hareket etmese artık yapımcılar

 8. Bi bu eksikti tam oldu boyle buyuk bi yeteneyi basta almaliydilar kadroya

 9. Ayy yazık kız kurumuş,erimiş, bitmiş resmen. Hep kocasızlıktan bunlar. Baktı izdivaç olmuyor, dizi oyuncusu oldu haa! Artık kısmeti açılsa da evlenip gitse şu kızcağız. Yoksa hali pek iç açıcı olmayacak gibi. 🙂

  1. Çok güzel özledik sevindik başarılı olur akıllı kiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.