Hanife Gürdal Yeni Sevgilisi Furkan Kimdir? Hanife Dondurmacı Furkan ile Birlikte

Adını Zuhal Topaldan duymaya aşına olduğumuz Hanife Gürdal Yeni Sevgilisi Furkan Kimdir? Hanife Dondurmacı Furkan ile Birlikte olduğunu son katıldığı Hande Ataizi programında Sony kanalında açıkladı. Muhammetle neden gitmedi yürümedi diye soran Hande Ataizi Hanifeden şok bir cevap aldı. Ahnife yeni bir sevgilisi olduğunu adının Furkan olduğunu açıkladı 23 ekim pazartesi günü.

Hanife Gürdal Yeni Sevgilisi Furkan Kimdir? Hanife Dondurmacı Furkan ile Birlikte olduğunu açıkladı. Furkan hakkında çok fazla bilgi olmasa da aşağıdaki videodan takip edebilirsiniz.. Kendisini işinden etmek isteyenlere bir hayli tepki gösteren Hanife yaz ayları boyunca oldukça yorulduğunu ancak Furkanla hayat bulduğunu açıkladı.

Hanife Hande Atazinin teklifine ne cevap verecek sevgilisi Furkan ile programa katılacak mı sevgilisinin olduğunu duyurduktan sonra neler olacak zamanla izleyip göreceğiz. Yeni sevgilisinin ismini sır gibi saklayan Hanife, en sonunda Hande Ataizine konuştu.

Hanife Gürdal Yeni Sevgilisi Furkan Kimdir? konusundaki detaylar birazdan gelecek. Lütfen takipte kalın ve sayfamızı arada yenileyin. Sizlerde yorumlarınızı ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Hanife Gürdal Yeni Sevgilisi Furkan Kimdir? Hanife Dondurmacı Furkan ile Birlikte (1 Yorum)

  1. Iyı ısallah ıyı olur hayırlısı ama aldTılmıs herzaman altatır nasıl olsabenı av ettı dedıhuylu hutundan vaz gecmez ısLlah hayırlısı olur gozyaslRı dınmez .

Eklenme Tarihi: 23 Ekim 2017