Hanife Zuhal Topala Geri Dönecek mi Serkan ile Barışacak mı?

Zuhal Topal izleyicileri merakla bekliyor.. Hanife Zuhal Topala Geri Dönecek mi Serkan ile Barışacak mı? diye. Uzun zamandır ekranda göremediğimiz Hanife nerede ne yapıyor neden çıktı gitti uzaklaştı programdan niçin geri dönmüyor herkes merak içinde. Bizde sizler için araştırdık..

Hanife Zuhal Topala Geri Dönecek mi Serkan ile Barışacak mı? 29 Mayıs Hanife Serkana dönecek mi Barışacak mı?

Serkanın dön çağrısı yaptığını izleyenler 26 mayıs cuma günü yeniden şahit oldular..Programın en eski gelin adaylarından biri olan Hanife Gürdal uzun süredir programda bulunmuyor. Daha önce birbirinden ayrılan ve Serkanın bir türlü unutmadım dediği Hanife için yeniden dön çağrısı bakalım Hanife tarafından nasıl karşılanacak.

Aldığımız son bilgilere göre program sonrası İzmire ailesinin yanına dönen Hanifenin sessizce programı takip ettiğini ve Serkanın çağrısına ailesi ile görüşüp kesin karar verdikten sonra yanıt vereceği büyük ihtimalle pazartesi veya salı günü de programa gelerek yeniden Serkan ile birlikte olacağı ifade edildi. Sizce Hanife Serkan için döner mi? Lütfen yorumlarınızı aşağı yazın..

29 Mayıs pazartesi günü canlı yayına bağlanan Hanife Serkan hakkındaki düşüncelerini söyledi. Serkana güvenemediğini, hala kırgın ve kızgın olduğunu ifade eden Hanife beni ikna etmesi lazım, inandırıcı olması lazım yoksa gelmeyi düşünmüyorum dedi.

Zuhal Topalın renkli simalarından olan İbrahime hemşerisi Ankaralı Dilara talip oldu. Zuhal Topaldan Dilara ile daha detaylı konuşmak görüşmek için izin isteyen İbrahim bakalım nasıl bir yanıt verecek. Sizce Zuhal Topalda İbrahim ve Dilara olumlu olur mu? Yorumlarınızı bekliyorum.


31 mayis sali gunu hanife serkan icin yeniden döndu. biraz trip atsa da onunda gönlu var belli ki.. iste 31 mayis videosu..

YORUMLAR

 1. Zuhal topal ı ne zaman görsem tabii.internetten!!!bir havuzun içinde ..eşi kızı..tatildeler..para o kadar çok ki 6 ay tatil yapıyolar

 2. Herkez manzara hastası..güzel bir mekan olduğu zaman ..hemen bir FOTOğraf çekiyolar…o ..çok sevdikleri el ele göz göze çektirdikleri fotoğrafta kenarda bir çöp çıksa sinirleri bozuluverir…ama hić düşünmez..aklına gelmez..çöp atanları.uyarmayı…sizzzz hiçç gördünüzmü..çöplükte RESiM çektiren bir VATAN daş..bir sosyetik..ama çevresinden bi haber yaşıyor..SORSan..Ülke..sini çok seviyorr..

 3. Evlendirme programları Türkiye yi geriye götüren bir çalışma…herşey gösteriş..kendini olduģundan farklı göstermeye çalışan karakterler..sunucular…gerçekten milyarlar kazanıyor..ama Allah katında hepsi haram..bu kadar parayı hak edecek ne yapıyolar..insanları günaha teşfikten başka hič biir şey değil..Vatan a hiiç bir faydası yok…lay lay loom..

 4. iNSaN ı iNSAN yapan Aklıdır…davranışlarıdır..iki çaput değiştirince karakter değiştiren sadece ukaladır..!!!! (Ya göründüğün gibi ol.. yada olduğun gibi görün ) (MEVLANA)ın sözünü hatırlatırım hanife gibilerine..

 5. Hanife kendini ulaşılmaz zannedi yor..kimse vazgeçilmez değildir..evlenmeye niyeti olan evlenir..televizyona çıkıp,sağa sola salınıp,saçmalamaz…iki tane gereksiz çıkmış oraya,milleti meşgul ediyor..ben izlemiyorum,sadece kanal değişirken denk geliyorum,o bile,sinirlerimi bozmaya yetiyor…

 6. Yeter erkan senden seviyorum demen çokmu anlamadın mi seviyorum de evlenin bukadar tutuk olma yeter

 7. Serkan ve Hanife barışın artık Hanife yi çok seviyorum ikinizde inadı bırakın artık

 8. inşallah döner ve nişan olur

 9. hanufe isallah doner cunku hala serkani seviyor ilerde bence mutlu olacak hanife geri don hanser

 10. Tam bir seneryo,avrat pazarlama yeri,Serkan denilen kişi orda
  Evlenme icin,beklemiyor bunlar
  Kanaldan para alıyor.

 11. Hanife serkana gitmesin yoksa yine üzülür serkan evlliğe hazır değil

  1. Serkana güvenilmez.Kavak yaprağı gibi nE YANA döneceği belirsiz.Hanifeye bir defada çağrı yapmıştı.SONRA YAmuk yaptıTailplerine ”SEN NEDEN GELDİN .BURASI BENİM EVİM ”diyor .atv tapasundamı.İkide bir açtığı BUTİK REKLAMINI YAPIYOR.Anlıyan anlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.