Hayaller ve Hayatlar Dizisinin Konusu Nedir Hangi Kanalda Hangi Gün Yayınlanıyor ?

2019 – 2020 sezon dizileri bir bir belli olmaya başladı. Bunlara bir yenisi de Hayaller ve Hayatlar olarak eklendi. Hayaller ve Hayatlar dizisinin konusu nedir merak edenlerin isminden de anlayacağı gibi umut edip hayal kurulanlar ve yaşanılan gerçek hayatları konu alıyor. Hayaller ve Hayatlar hangi kanalda yayınlanıyor yeni bölümleri hangi gün ? Oyuncuları hakkındaki gizli bilgiler ve senaryosu.

Hayaller ve Hayatlar Dizisinin Konusu Nedir Hangi Kanalda Hangi Gün Yayınlanıyor ?

Hayaller ve Hayatlar Dizisi Oyuncuları ve Kadrosu Kimler?

Dizinin yapımcılığını herkesin çok yakından tanıdığı Nazlı Heptürk’ün sahibi olduğu NG Medya üstlendi.Hayaller ve Hayatlar dizi oyuncuları ve kadro listesi henüz kesinleşmiş değil ancak çok tanındık yüzler ile geniş bir kadrosu olacağını bizzat Nazlı Hanım açıkladı. Eylül ayı itibari ile sezon dizilerinin başladığı zamana yetiştirilmeye çalışılacak dizinin senaryosu onaylandı. Şuan için dizi oyuncusu arayışları devam ediyor ve çeşitli görüşmeler yapılıyor. Dizinin oyuncu kadrosu listesi belli olduğunda size bu konumuz altından detaylı bilgi vereceğiz.

Hayaller ve Hayatlar Dizisi Oyuncuları ve Kadrosu Kimler?

Dizinin yönetmen koltuğunda kendisini Annem Uyurken, Kaçak Gelinler, Derdest ve Mutlu Ol Yeter gibi dizilerden tanıdığımız Kerem Çakıroğlu yer alıyor. Küçük Hanımefendi dizisi ile başlayan Hayaller ve Hayatlar dizisinin senaristi Yelda Eroğlu 2019 sezonundaki projesi için kolları sıvadı. Canan, Kayıp Şehir, Kırgın Çiçekler gibi önemli senaryoların sahibidir. Son zamanlarda ise kendisini 2016-2018 yılları arasındaki Emrah’ın oynadığı aşk ve Mavi dizisinden tanıyoruz. Geçtiğimiz sezonda ise Zengin ve Yoksul dizisinin senaryo yazarıdır. Yeni projesinde yardımcısı Yeşim Çıtak ile birlikte çok güzel bir dizi hazırlıyorlar.

Hayaller ve Hayatlar Hangi Kanalda Blu Tv’den Nasıl İzlenir Yeni Bölüm Hangi Gün Yayınlanacak ?

Hayaller ve Hayatlar dizisi hangi kanalda diye merak edenler için üzücü haber vermemiz gerekiyor. Ne yazık ki gelişen teknoloji ile Hayaller ve Hayatlar dizisi de internet dizisi oldu. NG Medya’nın Blu Tv ile imza attığını sizlere duyurmak zorundayız. Ancak internet kanallarının bir çok güzel yanı da var mesela istediğiniz diziyi reklamsız olarak istediğiniz gün ve saatte izleyebiliyorsunuz. Bunun için ise aylık 40-50 TL civarında bir ödeme yapmanız gerekiyor. Yeni bölümlerinin hangi gün yayınlanacağı konusunda net bir bilgi henüz kulislerden ulaşmış değil. Ancak ön konuşmalara göre çarşamba günleri yayınlanacağı söyleniyor.

Hayaller ve Hayatlar Hangi Kanalda Blu Tv’den Nasıl İzlenir Yeni Bölüm Hangi Gün Yayınlanacak ?

Özellikle internet dizilerinde ateşli sahneler ve küfürlü kelimelere sansür uygulanmıyor. Bu da yönetmenlere özgürlük sunuyor ve izleyicisine daha çok keyif veriyor. Bu sezon Behzat Ç. ve Avlu gibi önemli diziler de internet dizisi olma kararı almıştı.

Hayallar ve Hayatlar Dizisinin Konusu Nedir ?

İsminden de anlaşılacağı gibi kurulan hayallerin gerçeğe ne kadarı yansıyor yaşananlar ile hayallari anlatan çok güzel bir dizi. Herkesin kurduğu bir hayali olmak istediği bir yeri vardır ancak yaşadıkları ve yapamadıkları engelleri onun hayatını alır. Dizide anlatılan da işte tam olarak bu. Blu Tv üzerinden yayınlanacak dizi hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bize iletiniz.

Hayallar ve Hayatlar Dizisinin Konusu Nedir
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 6 Temmuz 2019