Hayaller ve Hayatlar Nerede Çekiliyor ? Dizi Set Adresi

NG Medya’nın yeni sezon dizisi Hayaller ve Hayatlar nerede çekiliyor ? Dizi içerisinde gösterilen mekanların adresi ve doğa harikası manzaraların alındığı kareler neresi ? Hayaller ve Hayatlar dizi set adresini sizler için araştırdık.

Hayaller ve Hayatlar Nerede Çekiliyor Dizi Set Adresi

Hayaller ve Hayatlar Dizisi Nerede Çekiliyor ?

Başarılı yapımcı Nazlı Heptürk’ün sahibi olduğu NG Yapım firması ile anlaşan senarist çekimler için en uygun adresi belirledi. Dizinin çekim adresi Türkiye’nin metropol olmuş 20 milyon nüfusa dayanmış şehri İstanbul’da gerçekleşecek. Peki Hayallet ve Hayatlar dizisi nerede çekiliyor yani İstanbul’un neresinde ? Dizi setini beykoz bölgesine kurmayı düşünen Nazlı Hanım henüz bu konu ile alakalı kararını netleştirmiş değil. Kesinlik kazandığında konumuzu güncelleyerek sizlere İstanbul’un neresinde olduğunu sizlerle paylaşacağız.

Hayaller ve Hayatlar Dizisi Nerede Çekiliyor

Hayaller ve Hayatlar Dizisinde Gösterilen Mekanlar Neresi ?

Dizi içerisinde gösterilen mekanlar dünyanın eşsiz kenti İstanbul’a aittir. Özellikle aşk sahnelerinin çekildiği zamanlarda sıkça boğaz bölgesi kullanılmaktadır. Dizinin ilk bölümlerinde gösterilen yakınlaşma sahnelerinde ise Eminönü ve Kapalıçarşı taraflarından yararlanılmıştır. Buralardaki çekimler aktif çekim olduğundan kapalı tek bir adres yoktur. Dizinin asıl mekanı ise Beykoz’dur. Ancak duruma göre başta boğaz köprüsü olmak üzere bir çok çekim İstanbul Boğazı’nda ve ona bağlı bulunan yakın çevresindeki mekanlarda tamamlanmaktadır.

Hayaller ve Hayatlar Dizisinde Gösterilen Mekanlar Neresi ?

Hayaller ve Hayatlar Dizi Seti Adresi

NG Yapım’a ait Hayaller ve Hayatlar dizi seti adresi neresidir ? Dizinin nerede çekildiğini izleyicilerimiz büyük merak içerisinde öğrenmek için aramalar yapıyor. Özellikle İstanbul Boğaz’ı çevresinde sevgililerin gittiği mekanların önemli reklamını yapan Hayallr ve Hayatlar dizisi seti adresi Beykoz olarak biliniyor. Dizi içerisinde gösterilen mekanlara ait adresleri de tek tek bu konumuz altından paylaşarak sizlere ileteceğiz. Sitemizi takip etmeyi unutmayınız. Öğrenmek istediğiniz ya da yayınlamadığımız mekanı bize yorumlar kısmından iletirseniz en kısa sürede ekibimiz cevaplandıracağından şüpheniz olmasın. Dizi içerisinde gösterilen cafe ya da restorantı bize sorabilirsiniz.

Hayaller ve Hayatlar Dizi Seti Adresi
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 15 Temmuz 2019