Hayaller ve Hayatlar Oyuncuları Kimdir ? Tam Liste

Hayaller ve Hayatlar oyuncuları kimdir tam liste halinde sizin araştırıp özetleri ile yazdık. Dizideki isimleri nedir gerçek hayatları hakkındaki özet bilgileri geçmişlerini ve oyuncular hakkındaki detayları konumuzda bulabilirsiniz.

Hayaller ve Hayatlar Oyuncuları Kimdir ? Tam Liste

Hayaller ve Hayatlar Oyuncuları Kimdir ?

Hayaller ve Hayatlar oyuncuları kimdir daha önce oynadığı dizileri ve gerçek isimleri nedir ? Özellikle boyu yaşı gibi fiziksel özelliklerini konumuzda bulabilirsiniz. Oyuncular hakkında özet bilgileri sizlere aktarmak istiyoruz.

Hayaller ve Hayatlar Oyuncuları Kimdir ?

Berrak Tüzünataç

2 Kasım 1984 Yalova doğumludur. 1,70 boyundaki Berrak Tüzünataç İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezundur. Number 1 Tv’de haber sunucusu olarak başladığı medya hayatı Yılmaz Erdoğan ile tanışınca değişmiştir. Organize İşler filminde aldığı küçük rol ile bir anda oyunculuğu parlamış birçok dizide rol almıştır. Ödünç Hayat, Elveda Rumeli, Bu Kalp Seni Unutur mu?, Ezel, Son ve Muhteşem Yüzyıl dahil birçok projede oynamıştır. Berrak Tüzünataç 2019 2020 yeni projesi ise Hayaller ve Hayatlar dizisi oyunculuğu olarak devam etmektedir.

Berrak Tüzünataç

Ebru Cündübeyoğlu

45 Yaşındaki Ebru Hanım 1974 yılında Almanya’da doğdu. 2003 yılında dünya evine girdiği Güçlü Mete ile halen evlilikleri devam etmektedir. Duru adındaki kızı bu yıl itibari ile 14 yaşına basmıştır. Uludağ Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nden kep atmıştır. 1993 yılında katıldığı Türkiye güzellik yarışmasında dördüncü olarak güzelliğini tescillemiştir. Deli Yürek dizisindeki Ayşegül karakteri ile hatırladığımız oyuncu Koçum Benim, Kuzey Rüzgarı, Yalancı Romantik, Avrupa Avrupa, Kalbim Seni Seçti, Yalan Dünya, Evli ve Öfkeli dizilerinde yer almış son olarak ise geçtiğimiz yıl Gülizar dizisinde Suzan karakterine hayat vermiştir.

Ebru Cündübeyoğlu

Pelin Karahan

Kavak Yelleri ile hatırladığımız reklam filmleri ile unutmadığımız yüz güzelliği ile Türkiye’nin eşsiz değeri olarak kabul ettiğimiz Pelin Karahan 2019 2020 yeni dizisi belli oldu. Henüz imzalar atılmamış olsa da Hayaller ve Hayatlar oyuncuları arasında yer alacağı konuşulan oyuncular arasında. 6 Ekim 1984 doğumludur. 2011 yılında evlendiği Erdinç Bekiroğlu ile 2013 yılında ayrılmış 2014 yılında Bedri Güntay ile evlenmiştir. İkinci evliliğinden Ali Demir adında oğlu olmuştur. Dizi hayatına bir süre ara vermiş oyuncu tekrardan ekranlara dönüyor. Cemalim dizisindeki Zeynep karakteri ile 2015 yılında başladığı dizi hayatına Kavak Yelleri, Yeter, Muhteşem Yüzyıl ve Yuvandaki Düşman projeleri ile devam etmiş reklam filmlerinde sık rol almıştır.

Pelin Karahan

Hayaller ve Hayatlar dizisinin oyuncuları kimdir tam liste halinde sizlere özet bilgiler verdiğimiz konumuz hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Oyuncuların dizideki isimleri belli oldukça konumuzu güncelliyoruz. Yeni dahil olan oyuncuları sürekli konumuza ekliyoruz. Ekim gibi başlaması düşünülen dizisinin hakkında daha geniş bilgi için sitemizin arama kutusunda Hayaller ve Hayatlar dizi adını aramanızı öneriyoruz.

Hayaller ve Hayatlar dizisinin oyuncuları kimdir
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , , Eklenme Tarihi: 22 Ağustos 2019