Hayat Gibi Dizisi Beste Kimdir? Bilgileri (Elçin Afacan)

Hayat Gibi Dizisi Beste Kimdir? Bilgileri (Elçin Afacan) Hayat Gibi dizisi çekimleri yakında devam ediyor. Oyuncuları netleşmeye başlayan dizi çekimleri ve hazırlıkları devam ederken bizlerde size belli olan oyunculardan Elçin Afacan’ı tanıtalım istedik.

Hayat Gibi dizisi Fox TV ekranlarında yayınlanacak. Yapımcılığını Medyapım’ın yapacağı Hayat Gibi dizisinin yönetmenliğini Merve Girgin üstlenirken senaryosunu Deniz Madanoğlu’ yazıyor. Orijinal senaryosu Amerika’nın 1 numaralı drama serisi This Is Us’ın uyarlamasıdır. Hayat Gibi dizisinde başrolleri Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Olgun Toker ve Elçin Afacan paylaşacak. Diğer rol alacak oyuncular ise İrem Sak, Alper Saldıran, Ali Seçkiner Alıcı ve Serkan Ercan.

Hayat Gibi Dizisi Konusu Nedir?

Hayat Gibi dizisi konusu; dizi de yer alan 5karakterin doğumgünü aynı gündür. Hepsi de 35 yaşında girmektedirler. Ancak hiçbiri doğumgününü sakin kutlayamaz. Hayat onlara sürprizler hazırlamaktadır. Hayat Gibi dizisi Cem eşi Reyhanla birlikte doğumgünü kutlamak istemektedir. Ancak eşi Reyhan’ın doğum sancıları tutar. Reyhan’ın doğumu risklidir. Ama onlar her zaman umutlarını korur ve üçüz bebeklerini kucaklarına almayı planlarlarken hayat planını çoktan yapmıştır.

Bunu Görmelisin!  Bizim Hikaye Barışın Kız Kardeşi Merve Kimdir Gerçek Adı Bilgileri

Dizinin diğer ana karakteri olan Berk reklam yıldızıdır. Ancak amacı oyuncu olmaktır. Bir filmden oyunculuk teklifi alır ancak yapımcısından izin çıkmaz. Berk ya hayalleri için herşeyden vazgeçecektir ya da eskisi gibi hayatına devam edecektir. Önemli bir yol ayrımındadır.

Mahur ise ailesiyle birlikte huzurlu bir hayat yaşamaktadır. Ancak bir süredir kendi babasını aramaktadır. Babasından haberi doğumgününde alır ama babasıyla tanıştığında hayalleri yıkılacaktır. Babası ile birlikte öğrendiği gerçekler onu hayal kırıklığına uğratır.

Bizim bu konumuzda açıklayacağız Beste karakteri de çocukluğundan beri kilolarından şikayetçidir. Doğumgününde hayatı ile ilgili radikal kararlar alır. Artık zayıflayacaktır ve bu amacından onu hiç bir şey vazgeçiremez tabi aşk dışında.

Hayat Gibi dizisinde Beste rolünü canlandıracak olan oyuncunun adı Elçin Afacan. Elçin Afacan Kimdir? 

Elçin Afacan 1991 İstanbul doğumlu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. 2016 yılında Görevimiz Komedi yarışmasında yarışmıştır. Aynı yıl İçerde dizisi ile ilk oyunculuk tecrübesini yaşamıştır. 2017 yılında ise Deli Gönül dizisinde rol aldı. Yeni dizisi olan Hayat Gibi dizisinde kendisine başarılar dileriz. Hayat Gibi dizisinde Beste karakterini canlandıracaktır.

Bunu Görmelisin!  Kuzgun Dizisi Seda kimdir? (Dila’nın Yengesi) Ufak tefek cinayetlerdeki Esra

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 6 Ocak 2019