Hayat Gibi Dizisi Oyuncuları Kimler? (Tam Kadro) Karakterleri

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Hayat Gibi Dizisi Oyuncuları Kimler? (Tam Kadro) Karakterleri konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Hayat Gibi Dizisi Oyuncuları Kimler? (Tam Kadro) Karakterleri hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Fox tv de yeni sezonda ekrana gelmesi beklenen yeni dizinin adı kesinleşti. This is us dizisinin yerli uyarlaması olacak olan yeni dizinin adı Hayat Gibi oldu. Bizde bu konumuzda sizler için detaylarını ve merak edilen herşeyi hazırlamaya çalıştık. Hayat Gibi Dizisi Oyuncuları Kimler? (Tam Kadro) Karakterleri ve tüm kadroyu sizlere tek tek yazacağız.

Fox tv de yayınlanacak olan Medyapım – Fatih Aksoy’un yapımcılığını üstlenmiş olduğu, Merve Girgin’in de yönetmen koltuğunda oturmuş olduğu Hayat Gibi dizisinin kadrosu da her geçen gün artmaya devam ediyor. Hayat Gibi dizi kadrosunda Songül Öden, Birkan Sokullu, Olgun Toker, İrem Sak, Duygu Yetiş, Alper Saldıran, Ali Seçkiner, Serkan Ercan, Elçin Efecan ve Celil Nalçakan gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Hayat Gibi Dizisi Oyuncuları Kimler? İşte Tüm Oyuncu Kadrosu

1- Songül Öden

Songül Öden Hayat Gibi dizisinde başrolde17 Şubat 1979 tarihinde Diyarbakır’da dünyaya gelen Songül öden daha sonra Ankara’ya taşındı. Ankara’daki deneme tiyatrosunda ilk rolünü oynadı daha sonra Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi tiyatro bölümü oyunculuk anasanat dalından mezun oldu. 1999 yılında Ferhunde Hanımlar isimli dizi ile ilk oyunculuk deneyimini televizyonda gördü. Daha sonra Gümüş dizisi ile ön plana çıkmaya başlayan Songül Öden 2011 yılında Keşanlı Ali Destanı 2012 yılında küçük adam ne oldu Sana tiyatroları’nda görev almıştır. Birçok dizide de rol alan Songül Öden Umutsuz Ev Kadınları, Serçe Sarayı, Fi dizisi ve 2017 yılında kayıt dışı dizisi ile en son olarak oyunculuğunu sergilemiştir.

2- Birkan Sokullu

Birkan Sokullu 6 Ekim 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 2003 yılında katılmış olduğu Best Model Of Türkiye yarışmasında üçü olan yakışıklı oyuncu Maltepe Üniversitesi radyo TV sinema bölümünden mezun olmuştur. 10 yıla yakın profesyonel olarak basketbol oynadıktan sonra yine kendisi gibi oyuncu olan Dolunay soysert’ten oyunculuk dersleri aldı ilk dizisi Küçük Kadınlar dizisindeki Ayaz rolü iledir.

Birkan Sokullu Hayat Gibi dizisinde2010 yılında Küçük Sırlar dizisinde 2012 yılında ise uçurum dizisinde çeşitli rollerde oynadı. 2013 yılında ise Fatih dizisinde Şehzade Mustafa’yı canlandırmıştır. 2014 yılında da boş durmayan Birkan Sokullu Kurt Seyit ve Şura adlı dizide Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte rol almıştır. 2012 yılında Aslı Enver ile evlenen Birkan Sokullu 2015 tarihinde boşanmıştır. 2017 yılında yüz yüze dizisinde kısa sürede olsa görev almıştır. Hayat şarkısındaki Kerim rolü en Unutulmaz rolü olmuştur. 2017 de Gecenin Ötesi dizisinde Cihangir rolünü oynamış ve son dizisi olmuştur.

3- Olgun Toker

Olgun Toker Hayat Gibi dizisi oyuncusuOlgun Toker 12 Mart 1986 tarihinde Mersin’de doğmuştur. İlk oyunculuk deneyimi 2010 tarihindeki saklı Hayatlar filmi de yaşayan oyuncu Hükümet Kadın filminde Adnan karakterine Hayat vermiştir. Karadayı dizisinde de oldukça başarılı bir oyunculuk sergileyen Olgun Toker, Düğün Dernek ve Hükümet Kadın filmlerinde kariyerini devam ettirmiştir. Benim Adım Gültepe, tatlı küçük yalancılar ve hayat şarkısı dizileri son oynamış olduğu dizilerdir.

4- İrem Sak

İrem Sak 9 Şubat 1986 tarihinde Sivas’ta doğmuştur. Orta öğretimini Sivas’ta tamamladıktan sonra 2006 yılında Üniversitede okumak için İstanbul’a geldi de Amerikan kültürü ve edebiyatı bölümünde okudu. 2010 yılında Şen Yuva dizisi ile ilk kez oyunculuğa başlayan İrem Sak daha sonra Kemal Sunal’ın oğlu olan Ali Sunal birlikte beşer beşer programına başladı.

İrem Sak hayat gibi dizisindeYalan Dünya dizisi onu ön plana çıkaran en önemli dizi olmuştur. 2014 yılında ise Güldür Güldür Show kadrosuna katılan ve oldukça başarılı bir oyunculuk sergileyen İrem Sak 4 yıl boyunca bu programda hem oyunculuğunu sergiledi hem de kendini tüm Türkiye’ye tanıtmış oldu. Birçok filmde rol alan İrem Sak ölümlü dünya, Martı, Düğün Salonu, dönerse senindir ve dedemin fişi gibi filmlerde rol almıştır.

5- Duygu Yetiş

Duygu Yetiş Hayat Gibi dizisi oyuncu kadrosundaDuygu Yetiş 1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Haliç Üniversitesi’nde tiyatro bölümü okuyan Duygu Yetiş 2001 yılında Tatlı Hayat dizisinde oynamıştır. 2004 yılında Evli ve Çocuklu adlı dizide oynayan Duygu Yetiş 2009’da ise ATV’deki Kış Masalı isimli dizi de oldukça başarılı bir rolde oynamıştır. 2015 yılında acil Aşk aranıyor dizisinde rol alan Duygu Yetiş Ayla filminde de kısa da olsa yeteneğini göstermiştir. Seni Kimler Aldı dizisinde 2017’de oynayan Duygu Yetiş 2018’de düğün salonu filmi son oynamış olduğu film olmuştur.

6- Alper Saldıran

Alper Saldıran 16 Eylül 1984 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Annesi ve babası Öğretmen olan Alper Saldıran oyunculuk konusunda kendisine geliştirmeye üniversite yıllarında başlamıştır. Marmara Üniversitesi Turizm bölümünden mezun olduktan sonra Bir Dilim Aşk dizisinde oynayarak ilk oyunculuk deneyimini gerçekleştirmiştir.

Alper Saldıran Hayat Gibi dizisi oyuncu kadrosunda2007 yılında Kara İnci dizisinde 2008 yılında ise Derman dizilerinde oynayan Alper Saldıran 2009’da başlayan Melekler Korusun dizisinde, 2013 yılında ise Tüm Türkiye’nin kendisini tanıyacağı ve başrolde oynadığı Beni Böyle Sev isimli TRT dizisinde Zeynep Çamcı ile birlikte oynamıştır. Daha sonra 2015 yılında Kalbim Ege’de Kaldı dizisinde rol alan Alper Saldıran Seni seven ölsün sinema filmi ardından Aşk ve Gurur dizisinde ve son olarak da 2017 yılında Badem şekeri sinema filminde izleyici karşısına çıkmıştır.

7- Ali Seçkiner

Ali Seçkiner Hayat Gibi dizisi oyuncusuAli seçkiner 1965 yılında Kars’ta doğmuştur. Gazi Üniversitesi’nde müzik eğitimi bölümünden mezun olduktan sonra 1989 yılında kadar müzik öğretmenliği yapmış olan Ali seçkiner daha sonra Tiyatro ve oyunculuk çalışmalarında kendisini göstermiştir.

8- Serkan Ercan

Serkan Ercan 13 Eylül 1975 tarihinde Amasya ilimizde doğmuştur. Lise yıllarında tanışmış olduğu tiyatro ile daha sonra 1995 yılında kazandığı İstanbul Üniversitesi Devlet konservatuarı’nda kazanarak kendisini ve eğitimini ilerletti. Buradan mezun olduktan sonra Dormen Tiyatrosu’nda ve çeşitli devlet tiyatrolarında rol almaya başladı. Serkan Ercan 2007 yılında Eşref Saati isimli dizide ilk önemli oyunculuğunu sergilemiştir.

Serkan Ercan Hayat Gibi dizisi oyuncusu2008 yılında gölge isimli filmde oynayan daha sonra da 2012 yılında TRT 1’de yayınlanan Şubat adlı dizide rol almıştır. Yalancı Bahar en önemli dizilerinden birisidir. 2012 yılında Çanakkale 1915 filminde Daha sonra da Şubat dizisinde önemli rollerde oynamıştır. 2015 yılındaki Serçe Sarayı dizi son dizisi olurken 2015’te tarla daha sonra Bünyamin ve imkansız olasılık filmleri en önemli rolleridir. 2017 yılında anons, yine aynı yıl yani 2017 yılında da Eksibir sinema filmindeki rolleri son oyunculukları olmuştur.

9- Elçin Efecan

 

10- Celil Nalçakan

10 Haziran 1978 tarihinde Sivas’ta Doğan Celil Nalçakan Cumhuriyet Üniversitesi’nde Jeoloji Mühendisliği okumuştur. uzun yıllar Okulu bitiremeyen daha doğrusu farklı faaliyetlerinden dolayı kendisine okula veremeyen Celil Nalçakan daha sonra Balıkesir Üniversitesi’nde Turizm ve otel işletmeciliği bölümünde okumaya başlamıştır. Tiyatro çalışmalarına üniversite yıllarında başlayan Celil Nalçakan İstanbul’a yerleşerek oyunculuk yapmaya başlamıştır.

Celil Nalçakan Hayat Gibi dizisi oyuncusuCelil Nalçakan 2006 yılında Sıla dizisinde oynayan daha sonra da Kış Masalı ve Hanımın Çiftliği gibi dizilerde rol alan Celil Nalçakan en önemli rolünü ise Poyraz Karayel dizisindeki Zülfikar karakteri ile ortaya koymuştur. iyi bir Beşiktaş taraftarı olan Celil Nalçakan aynı zamanda edebiyat dergileri de yazılar yazıyor.

Hayat Gibi Dizisi Oyuncuları Kimler? (Tam Kadro) Karakterlerini sizlere yazmaya çalıştık. Elbette dizimize yeni giren oyuncular olabilir. Yeni gelen Hayat Gibi Dizisi Oyuncularını buraya yazmaya ve sürekli konumuzu güncel tutmaya çalışacağız. Şimdilik bu kadar, yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz. Sizce Hayat Gibi Dizisi dizisi tutar mı beğenilir mi?

Not: Hayat gibi dizisinin başrolünde oynayan Songül Öden’den ilk dizi setine dair paylaşım geldi. Bir doğumhanede çekimlerin yapıldığını anladığımız Hayat Gibi dizisi çok yakında fox tv de ekrana gelecek.

Hayat Gibi Dizisi Ne Zaman Başlayacak Hangi Gün Ekrana Gelecek

Hayat Gibi Dizisi Ne Zaman Başlayacak Hangi Gün Ekrana Gelecek Fox Tv de?

Hayat Gibi dizisi kesin olmamakla birlikte Çarşamba günleri Fox tv de yayınlanacak. Onun dışında zaten tüm günlerinde farklı diziler oynuyor. Başlama tarihi ise tahminen Ekim ayının 24. günü diye düşünülüyor. Henüz fragmanı çıkmayan Hayat Gibi dizisi 24 Ekim 2018 Çarşamba günü başlayacak..

This Is Us dizisi şimdi Türkiye’de Fox Tv için Med Yapım’ın sahibi Fatih Aksoy tarafından uyarlanacak. Şubat ayı gibi başlaması beklenen Hayat Gibi dizisinin oyuncu kadrosu da oldukça güçlü. Hayat Gibi dizisi kadrosunda Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Olgun Toker, İrem Sak ve Alper Saldıran gibi çok önemli oyuncuları barındırıyor..

Dizi de üç farklı dünya var; bu dünyaların ortak noktası aynı gün doğmuş olmaları. Bu karakterler bir tanesi mutlu bir aile ve üçüz çocuk bekliyor. Bir tanesi popüler bir dizide oynayan bir oyuncu ama şuanda kariyeri tam da istediği gibi gitmiyor ve mutsuz yanında ise oldukça kilolu bir kadın ve kilolarından dolayı başı büyük belada. Son karakterimiz ise siyahi bir kadın ve eşi ve çocukları ile oldukça mutlu. Bu üç karakter de 36. yaş günlerinde garip bir tesadüfle bir araya geliyor. Kilolu kadın zayıflamak için terapiye giderken; siyahi kadın daha bebekken kendisini terk eden babasını buluyor. İlk karakterimizin ise çocukları tam o gün doğuyor..

Her ne kadar karakterler bir birlerinden bağımsız gibi dursa da dizi de bu karakterler öyle bütünleşmiş ki dizi de aksiyon yok entrika yok; pamuk gibi bir dizi karı-koca, sevgili, arkadaş kardeş ilişkisi nasıl olmalı çok güzel anlatan insanın ruhunu dinlendiren bir dizi

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 23 Eylül 2018