Hayat Güzeldir Sunucusu Neden Değişti, Yeni Sunucu Özge Ulusoy Kimdir?

Hayat Güzeldir Sunucusu Neden Değişti, Yeni Sunucu Özge Ulusoy Kimdir? Hayat Güzeldir sunucusu değişti. ShowTV ekranlarında yayınlanan sabah programı Hayat Güzeldir sunucu deişikliğine gitti ama neden?  Yeni sunucusu kim? Bilgileri konumuzun devamında.

Hayat Güzeldir programında sağlık sorunları anlatılıyor. Çocuk bakımından yemek tariflerine modaya spora her konunun açıklandığı program çok bilgilendirici geçiyor. Hayat Güzeldir programı sunucu bu haftadan itibaren Özge Ulusoy oldu. Özge Ulusoy başarılı bir manken ve sunucu. Özge Ulusoy’un sunuculuğunu yapacağı Hayat güzeldir programı cumartesi ve pazar akşamları 08.15’te Show TV ekranlarında yayınlanacaktır.

Özge Ulusoy Kimdir?

Özge Ulusoy 1982 Ankara doğumlu. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Klasik Bale Bölümü sınavlarında başarılı olarak ortaokul ve lise hayatını böyle sürdürdü. Üniversiteye devam ederken yatay geçiş yaptı ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda eğitimine devam etti. Başarılı eğitim hayatı olan Özge Ulusoy son sınıfta sınıf atlayarak Klasik Bale Bölümü’nden mezun oldu.

2003 yılında Miss Turkey güzellik yarışmasına katıldı ve ikinci oldu. Özge Ulusoy Panama’da dünyanın en prestijli güzellik yarışması olan Kainat Güzellik Yarışması’nda (Miss Universe) Türkiye’yi temsil etti. Cengiz Abazoğlu defilesi ile profesyonel modellik hayatına adım attı.

Özge Ulusoy Yıldırım Mayruk, Cemil İpekçi, Vural Gökçaylı, Erol Albayrak, Hakan Yıldırım, Cengiz Abazoğlu, Arzu Kaprol, Özlem Süer, Özgür Masur, Etcetura ve Gamze Saraçoğlu gibi ünlü modacılarla birlikte çalıştı.

Güzel manken oyunculuk alanında da kendini kanıtladı. Özge Ulusoy’un rol aldığı dizi ve filmler, 2007 yılında Senin Uğruna, Arka Sokaklar, Ateşe Yürümek, Kutsal Damacana: Draccola. Özge Ulusoy Acun Ilıcalı’nın yaptığı Survivor yarışmasına katıldı.  Survivor Ünlüler-Gönüllüler 2 Nisan 2011 – 6 Haziran 2011 tarihleri arasında yarıştı. Survivor yarışmasından beşinci olarak ayrıldı.

Özge Ulusoy her alanda başarılı olmuş güzel menken ve oyuncu. Yeni programında da başarılı olacağını biliyoruz. Sizce Özge Ulusoy’un Hayat Güzeldir programı izlenir mi? Hayat Güzeldir programı bilgilendirici bir program ancak çok erken saatte başladığı için izlenme oranını etkileyecektir muhakkak.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.