Hayat Işığım Oyuncuları Konusu Bilgileri Fragmanı

Hayat Işığı Oyuncuları Konusu Bilgileri Fragmanı… Hayat Işığı dizisi star tv de yeni sezonda yayınlanacak. Startv yeni sezon bombalarını ardarda patlatıyor. Hayat ışığı dizisi de bunlardan birisi. Hayat Işığı dizisinin yapımcılığını MF yapım üstleniyor.

MF Yapım’ın 2018-2019 yeni sezonu için düşündüğü dizi Star TV ekranlarında yayınlanacak. MF Yapımın dizi yapımcılığını üstlendiği Dizi ile ilgili senaryonun Melis Civelek tarafından yazılacağı ve senaryo çalışmasının hazır olduğu açıklandı. Ayrıca konusu ile ilgili bilginin aktarılmadığı dizinin cast çalışmalarının sürdüğü öğrenildi.

MF yapımın yapımcılığını üstlendiği dizinin senaryosunu Melis Civelek yazıyor. Hayat Işığı dizisinde oyuncu arayışları devam ediyor.  Cast çalışmaları devam ederken diziye oyuncular seçildiğinde konumuzu güncelleyip sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Hayat Işığı dizisinin konusu hakkında bir açıklama yapılmadı. Hayat Işığı dizisi senaryosu belli olsa da seyirciyle bir bilgi paylaşılmadı. Sadece kanalının Startv olduğu açıklandı. Hayat Işığı oyuncuları bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

Yeni sezonda başlayacak olan Hayat Işığım’ın kanalı netleşti. MF Yapım imzalı, yönetmenliğini Barış Pirhasan’ın, senaristliğini Melis Civelek’in üstleneceği dizi, önümüzdeki aylarda Kanal D’de ekrana gelmeye hazırlanıyor.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.