Hayat Işığım Dizisi Nerede Çekiliyor Manzara Neresi (Fethiye Köyceğiz)

Merak ettiğiniz Hayat Işığım Dizisi Nerede Çekiliyor Manzara Neresi (Fethiye Köyceğiz) konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Çok yakında yeni bir dizi başlayacak Kanal D ekranlarında Hayat Işığım isimli.. Yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışmanın başrolde olacağı dizi için çekim yerleri de oldukça etkileyici mekanlar tercih edildi. MF Yapım’ın Kanal D için çekeceği ‘Hayat Işığım’ adlı iddialı dizi yeni sezonda 2018-2019 da Eylül ayında başlaması bekleniyor ve başarılı başrol oyuncusu Tolgahan Sayışman ile prensipte el sıkıştı.

Hayat Işığım Dizisi Nerede Çekiliyor? Sorusu oldukça önem kazanacak bu dizide. Çünkü yok yok bu yeni dizi çekimlerinde.. Genç kuşağın başarılı yönetmenlerinden birisi olan Yusuf Pirhasan adeta kameraları konuşturacak ve yurdumuzun en güzel mekanlarını izleyiciye görsel bir güzellikle sunacak.. Hayat Işığım Dizisi projesinin senaryosunu da usta kalem Melis Civelek kaleme alıyor. Gelelim Hayat Işığım Dizisinin çekim yerlerine..

Tolgahan Sayışman’ın başrolünde oynayacağı Hayat Işığım Dizisi, Muğla ilimizin Fethiye ilçesinde ve ağırlıklı olarak da Köyceğiz ilçesinde çekilecek. Doğal güzellikleri ile bilinen ve ülkemizin en sakin en güzel turizm cennetlerinden birisi olan Fethiye ve Köyceğiz gibi mekanlar izleyicinin oldukça ilgisini çekecek. Köyceğiz demişken ordaki göle karşı inanılmaz manzara herkesi mest edecek. Hayat Işığım Dizisinin çekim yerlerinden birisi de Köyceğizdeki Dalyan ve muhteşem manzarası ile tekne turları ve kıvrım kıvrım denize ilerleyen su yolu harika manzaralar sunacak izleyenlere..

Hayat Işığım Dizisi Nerede Çekiliyor sorusuna cevap fethiye

Hayat Işığım Dizisinin ilk başladığı yerler tatil merkezleri değil elbette. Tolgahan sayışman bir asker olarak başlayacak diziye ve Hakkari kırsalında bir köyde teröristler ile girdiği çatışmada yaralanacak ve sonra Fethiye ve Köyceğize gelecek. Dizi oldukça etkili bir hikayeden oluşuyor. Gazi olmuş bir askerin hayat öyküsü ve hayata tutunmasını anlatan Hayat Işığım Dizisi oldukça sevilecek diye düşünüyoruz.

Hayat Işığım dizisinin Kadın başrol karakterleri kim olacak sorusuna ise Elif ve Derya rolleri için cast görüşmelerinin sürdüğü belirtildi. Oldukça romantik ve dramatik olacak olan dizide Tolgahan Sayışman ‘Yılmaz Karabey’ adlı yüzbaşıya hayat verecek. Yılmaz Karabey dizinin en etkili ismi olurken mizacına uygun bir karakter olduğunu şimdiden söyleyebiliriz.

Hayat Işığım Dizisi hangi il ilçe Nerede Çekiliyor haritalı gösterim

Hayat Işığım Dizisi Konusu Nedir diye merak edenler olabilir: ‘Hayat Işığım dizisi Hakkari’de bir köyde yaşanan çatışma sonrasında Yüzbaşı Yılmaz Karabey’in bütün hayatını alt üst eden yaralanmasıyla başlayacak bir öykü anlatılacak. Almış olduğu büyük yaralarla uzun süre mücadele edecek olan, Vücudundaki şarapnel parçası ve kurşun yaralarına rağmen aylarca süren tedavi sonrası hayata tutunan genç yüzbaşı Yılmaz Karabey, suçluluk duygusu ve pişmanlıklarla boğuşurken üstüne bir de malulen emekli edilir. İstemeden yapılan bu emeklilik onu çok üzer ve kendisini deniz kenarına atar.

Yılmaz Karabey insanlardan kaçıp bir deniz fenerinde bekçilik yapmaya başlayacaktır ama hayat onu yeniden kucaklar. Mucize eseri tutunduğu yeni hayat, ona yeni tanıştığı Elif’le beraber peş peşe büyük sürpriz ve travmalar yaşatmaya devam edecek. Yılmaz Karabey ve Elif büyük bir aşk yaşamaya başlar ama hayatın zorlukları ve mücadele onu bırakmaz o da savaşmayı.. İşte böyle sürüp gider dizi..

Hayat Işığım Dizisi Nerede Çekiliyor Manzara Neresi (Hakkari Fethiye Köyceğiz) diye yazmıştık. Sizlerde çekim yerlerine gitmek oyuncularla tanışmak isterseniz mekanlar belli. Daha detaylı bilgiler için aşağı yorum olarak sorularınızı sorabilir merakınızı giderebilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 3 Temmuz 2018