Hayat Işığım Kadın Başrol Oyuncusu Esra Bilgiç Oldu (Tolgahan Sayışman) - Dizi Haberleri ve Özetleri

Hayat Işığım Kadın Başrol Oyuncusu Esra Bilgiç Oldu (Tolgahan Sayışman)

Merak ettiğiniz Hayat Işığım Kadın Başrol Oyuncusu Esra Bilgiç Oldu (Tolgahan Sayışman) konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Hayat Işığım Kadın Başrol Oyuncusu Esra Bilgiç Oldu (Tolgahan Sayışman)... Hayat Işığım dizisi hazırlıkları tamamlanıyor. Hayat Işığım dizisinin yapımcılığını MF Yapım, yönetmenliğini Yusuf Pirhasan ve senaristliğini Melis Civelek üstleniyor.

Kanal D de yayınlanacak olan Hayat Işığım dizisinin erkek başrol oyuncusu kesinleşmişti. Kadın başrol arayışları devam ediyordu. Hayat Işığım dizisinde erkek başrol oyuncusu Tolgahan Sayışman oldu. Tolgahan Sayışman’ı en son Siyah İnci dizisinde izlemiştik.

Hayat Işığım dizisinin kadın başrolü için de hazırlıklar sürüyordu. Ancak görüşmeler sonuçlandı imzalar atıldı. Hayat Işığım dizisi kadın başrol oyuncusu da Diriliş Ertuğrul dizisinde rol alan Esra Bilgiç oldu. Esra Bilgiç kimdir daha önce rol aldığı diziler;

Esra Bilgiç 1992 Ankara doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Arkeoloji bölümünde eğitim aldı ardından Bilkent Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler bölümünde eğitim aldı. Esra Bilgiç’in ilk oyunculuk tecrübesi de Diriliş Ertuğrul oldu. Diriliş Ertuğrul’da Ertuğrul Gazi’nin eşi Halime Hatun’u canlandıran Esra Bilgiç bu rolü ile herkesi sevdirdi. Genç ve güzel oyuncu futbolcu Gökhan Töre ile evlidir.

Hayat Işığım dizisi Esra Bilgiç’in ikinci oyunculuk tecrübesi olacak. Esra Bilgiç ve Tolgahan Sayışman’ın rol aldığı Hayat Işığım dizisi eylül ayında Kanal D ekranlarında yayınlanacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Hayat Işığım Kadın Başrol Oyuncusu Esra Bilgiç Oldu (Tolgahan Sayışman) (2 Yorum)

  1. It’s my birthday too. Wish me esra please. It would be a great pleasure. Wish me on Instagram @gulalai_bashir

Eklenme Tarihi: 19 Temmuz 2018