Hayat Sağlıklı Güzel Burcu Esmersoy Neden Yok Ayrıldı, Yeni Sunucu Tanem Sivar kimdir?

Bu konumuzda Hayat Sağlıklı Güzel Burcu Esmersoy Neden Yok Ayrıldı, Yeni Sunucu Tanem Sivar kimdir? sorusuna cevap vereceğiz. Hafta içi her gün Kanal D ekranlarında yayınlanan Hayat sağlıklı güzel programında sunucu değişikliği yaşandı. Daha önce Burcu Esmersoy’un sunduğu Hayat sağlıkla güzel programı Burcu Esmersoy’un ayrılmasından sonra yeni bir isme emanet edildi. Sabah kuşağında Kanal D ekranlarında yayınlanan Hayat sağlıklı güzel programının yeni sunucusu kimdir Burcu Esmersoy neden yok niçin ayrıldı yeni sunucu kimdir gibi soruları bu sayfada cevaplandırma ya çalışacağız.

Hayat Sağlıklı Güzel programından Burcu Esmersoy neden yok niçin ayrıldı?Hayat Sağlıklı Güzel Burcu Esmersoy Neden Yok niçin Ayrıldı

Burcu Esmersoy’un Dr Nihat Dik ile birlikte sundukları ve Sabah saatlerinde ekrana gelen Hayat sağlıklı güzel programından Burcu Esmersoy ayrıldı. Çünkü farklı bir program ile anlaşmak üzere olduğu ve yeni sözleşme imzalamak için Kanal D ekranlarında yayınlanan Hayat sağlıklı güzel programından ayrılmak zorunda kaldığını öğrendik.

Ancak hemen şunu da belirtmemiz gerekir ki Burcu Esmersoy’un sunmuş olduğu Hayat sağlıklı güzel programı çok erken saatlerde başladığı için izleyici bulmakta zorlanıyor ve reytingleri oldukça düşük çıkıyordu. Bu yüzden dolayı Kanal D ekranlarındaki Hayat sağlıklı güzel programında Burcu Esmersoy daha fazla devam etmek istememiş olabilir.

Burcu Esmersoy’un ayrılmasından sonra hayat sağlıklı güzel programı yayından kaldırılmadı. Burcu Esmersoy’un yerine yeni bir sunucu ile devam etme kararı alınınca Tanem Sivar isimli güzel sunucuya teklif götürüldü ve Tanem Sivar teklifi kabul edince Hayat sağlıklı güzel programının devam etmesine karar verildi. Peki hayat sağlıklı güzel programının yeni sunucusu olan Tanem Sivar kimdir hakkında bilgilere kısaca göz atalım.Hayat Sağlıklı Güzel Sunucusu Tanem Sivar ve eşi

Hayat sağlıklı güzel programının yeni sunucusu Tanem Sivar kimdir?

Tanem Sivar 1980 yılında New York’ta doğmuştur. Annesi ile babası küçük yaşta ayrılan Tanem Sivar daha sonra ülkemize gelerek Muğla’da yaşamına devam etmiştir. 2015 tarihinde Yelken sporcusu olan Edhem dirvana ile evlenen Tanem Sivar yüksek öğrenimini Marmara Koleji’nde tamamladıktan sonra Diego State Üniversitesinde TV ve Sinemacılık bölümünü bitirdikten sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde dersler vermeye başlamıştır.

Tanem Sivar televizyon ekranında ilk deneme deneyimi ise FOX TV’de olmuştur. Yetenek Sizsiniz adlı programda bir süre sunuculuk yapan Tanem Sivar Acun medyada 5 yıl boyunca çalışmıştır. Daha sonra Lig TV’de 21 adlı Spor programı, CnnTürk de cumartesi Sabahları İki kahve arası isimli programları sunmuştur.Hayat Sağlıklı Güzel Yeni Sunucu Tanem Sivar kimdir

Sağlık, estetik, beslenme, spor ve birçok konunun ele alındığı Kanal D’nin sevilen programı “Hayat Sağlık Güzel”, bundan böyle Tanem Sivar ve Prof. Cenk Şen’in sunumuyla ekrana gelecek. Hafta içi her sabah izleyicisiyle buluşan olan program, alanında uzman kişileri yeni sunucularıyla ağırlamaya devam edecek…Hayat Sağlıklı Güzel, hafta içi her sabah saat 07.15’te Kanal D’de!

Hayat Sağlıklı Güzel Burcu Esmersoy Neden Yok Ayrıldı, Yeni Sunucu Tanem Sivar kimdir? konumuza sizlerde yorum ve görüşlerinizle destek olabilirsiniz..Hayat Sağlıklı Güzel sunucusu değişti

Not: Güzel sunucu Burcu Esmersoy hangi kanalla anlaştı? Bu sezon için Kanal D ile anlaşma sağlayan, ‘Hayat Sağlıklı Güzel’ programını sunan Burcu Esmersoy Kanal D’den ayrıldı. Konuşulanlara göre ünlü sunucu yeni program için FOX TV ile anlaştı. Esmersoy’un FOX TV’de hangi formatı sunacağı ise henüz netleşmedi.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 9 Şubat 2019