Hayat Sağlıklı Güzel Sunucusu Burcu Esmersoy (Kanal D) Reytingleri

Uzun bir süre önce bahsetmiştik Burcu Esmersoy yeni sezonda Kanal D de program yapacak diye. O gün geldi çattı ve güzel sunucu Kanal D’nin yeni programı “Hayat Sağlıklı Güzel” ile ekrana dönüyor. Ancak hemen belirtelim ki biz Burcu Esmersoy’u daha cıvıl cıvıl işlerde görmeye alışmışken böyle tarzda bir programla çok başarılı olacağını düşünmüyoruz.

Burcu Esmersoy’un sunuculuğunu üstlendiği Hayat Sağlıklı Güzel programı oldukça sade ve konuklarla renklenen bir program olacak. Hayat Sağlıklı Güzel programında sağlık, güzellik, beslenme, moda, estetik ve yaşama dair hemen her konu irdelenecek ve Burcu Esmersoy sunuculuğunda konuklarla birlikte işlenecek. Kanal D de ekrana gelecek olan “Hayat Sağlıklı Güzel” 24 Eylül Pazartesi günü yayına başlıyor.

Burcu Esmersoy bu tarz bir programa neden evet dedi zamanla göreceğiz ancak çok yüksek bir para da almadığını öğrendik. Zaten gündüz kuşağı olduğu için sunucular çok yüksek ücretler alamıyorlar. Burcu Esmersoy’un sunumuyla “Hayat Sağlıklı Güzel” Pazartesi gününden itibaren Kanal D ekranlarında hafta içi her gün saat 08.15’de Kanal D’de olacak, ev hanımlarına şimdiden duyurulur..

Hayat Sağlıklı Güzel Sunucusu Burcu Esmersoy (Kanal D)

Burcu Esmersoy Hayat Sağlıklı Güzel Reytingleri Nasıl?

Hayat Sağlıklı Güzel programının diğer benzer programlardan pek bir farkı yok. Tek farklı sunucusu Burcu Esmersoy. Oldukça başarılı ve kendine olan güveni ile izleyici tarafından beğenilen güzel sunucu samimi sohbeti ile herkesi programına çekebiliyor. Ancak Hayat Sağlıklı Güzel sabah saat 08.15 de başlayınca hem iş hemde okul sorunu olan kişilerin çok izleyemediği bir saate denk geldi.

Bu nedenle Hayat Sağlıklı Güzel programının reyting sonuçları umulduğu gibi çıkmadı. Zaten Burcu Esmersor prime time kuşağında herhangi bir yapımda işte yer almazsa reytinglerden çok fazla bir şey bekleyeceğini sanmıyorum. Hayat Sağlıklı Güzel Burcu Esmersoy olmasa hiç izlenmezdi reyting alamazdı belki ama güzel sunucu Burcu Esmersoy hatırına bakan var yinede..

Burcu Esmersoy Hayat Sağlıklı Güzel programı devam eder mi erken final mi yapar?

 

Oldukça zor bir soru bu ancak şöyle bir gerçek  var ki Burcu Esmersoy’un sunuculuğu yaptığı  Hayat Sağlıklı Güzel program Reytingleri beklenenden düşük geldiği müddetçe hem kanal hemde güzel sunucu buna daha fazla katlanamayacaktır. Bu nedenle eğer Hayat Sağlıklı Güzel Reytingleri olumsuz olursa kısa sürede erken final kararı gelebilir. Ünlü de olsa Burcu Esmersoyu izlemek için sabahın o saatinde kimler tv izler o da ayrı konu.. İlerleyen haftalardaki gelişmeleri yazmaya ve Hayat Sağlıklı Güzel – Burcu Esmersoy (Kanal D) Reytinglerini güncel olarak buraya eklemeye çalışacağız.

Hayat Sağlıklı Güzel Burcu Esmersoy konuk doktor kim

Hayat Sağlıklı Güzel Burcu Esmersoy konuk doktor kim

Her gün birbirinden farklı konuklar ve doktorları ağırlayacak olan estetik ve güzellik konularında uzman doktorlarla birlikte program sunacak olan Burcu Esmersoy konukları her gün değişecek. Hayat Sağlıklı Güzel Burcu Esmersoy konuk doktor kim hangi uzman doktor ve diyetisyenler geldi programa derseniz buraya güncel olarak yazmaya çalışacağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Hayat Sağlıklı Güzel Sunucusu Burcu Esmersoy (Kanal D) Reytingleri (1 Yorum)

Etiketler: Eklenme Tarihi: 19 Eylül 2018