Hayat Şarkısı 57. Bölümü ile Final Yapıyor Neden Bitiyor? Devam Edecek mi?

Hayat Şarkısı 57. Bölümü ile Final Yapıyor Neden Bitiyor.. Hayat Şarkısı yeni sezonda çok iddaalıydı ve reytingleri gayet iyi durumdaydı ancak yeni yayına başlayan bir dizi Hayat Şarkısının sonu getirdi. Hayat Şarkısı salı akşamları yayınlanıyordu. Sonradan Kara Yazı dizisi yayınlanmaya başlayınca Hayat Şarkısı pazar gününe alındı. Kara Yazı dizisi salı günü istenen reytingleri alamayınca yayın günü pazara alındı.

Hayat Şarkısı da tekrar salı gününe alındı. Kanald nin bu dizilerin günleriyle yaptığı oylama sonucu iki dizinin de sonunu getirdi. Kara Yazı hiç bir zaman istenen reytingleri alamamıştı zaten ama reytingleri iyi durumda olan Hayat Şarkısının da günün de bu kadar oynanması sonucu Hayat Şarkısı da final kararı aldı.

Kanald reytingleri düşen Hayat Şarkısı dizisinin de son kararını aldı ve yakında final yapacak. Hayat Şarkısı 57. bölüm ile final yapacak. Cevher ailesi de iflasın eşiğinde Torunbaş ailesi ve en başta Hazer Torunbaş yüzünden. Ama Hülya ve Mahir bu işe el atıyor ve Cevher ailesini kurtarıp dünyayı Torunbaşların başına yıkmaya karar veriyor. Bakalım Hülya ve Mahir bunu başarabilecek mi?

Hayat Şarkısı final bölümü 6 Haziran salı akşamı kanald ekranlarında yayınlanacak. Yani sezon sonuna final yaparak girecek. Yeni sezonda devam etmeyecek. Artık kanald yeni sezona yeni dizilerle başlayacak. Bakalım Hayat Şarkısını bitirdiklerine değecek mi?

 

Hayat Şarkısı dizisinin bitmesi sizce doğru karar mı? Reytingleri bu kadar iyi durumdayken dizi üzerinde bukadar oynanan oyunlar sonucunda bitirilme kararı alınıyor. Hayat Şarkısı bitince hangi oyuncusunu ekranlarda görmek istersiniz yoruma yazabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Reytinglerin düşmesi hayat şarkısı isimli dizinin begenilmemesinden değil. Tam tersi çok zevkle takip edilebilecek bir dizi oyuncuları gayet yetenekli….Fakat kanal d nin gezi parkı olaylarında meydanlardan inmeyen vatanım sensin isimli dizin başrol oyuncuları yuzunden bir çok kişi kanal d yi tamamen takip etmeyi bıraktı.reytinglerinizin düşmesinin tek sebebi vatanım sensin isimli dizinin baş rol oyuncularidir.insanlar kanal d yı protesto etmek icin kanalı acmiyorlar bile

  2. Tv de tek kaliteli, hem güldüren hem ağlatan çok güzel bir diZiydi saçma sapan dizileri yayınlayacağınıza bunun devamını getirin klasik bir türk insanı olarak tek izlediğim diZiydi sezon finali beklerken final kararı alınmış bölüm sayar olduk

  3. hiç biri hayat şarkısı bitmemeli biterse kanal d yi unutucam silerin televizyonda .yaa hiç bir bölmünü kaçırmadım.saten sadece bu filmi izliyorum.hergün filmi bekliyorumm…bundan önce iki yazı daha okudum altı haziranda sezon finali diyor bazıları final diyor….ama bitmesin………..sezon finali olsun…yaa biterse varya kanal d diye bişey yokkkkk…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.