Hayat Şarkısı Niçin Final Yaptı, Başka Kanala Transfer Olur Devam Eder mi?

Kanal D ekranlarında devam eden Hayat Şarkısı dizisi sezon sonunda final kararı almıştı. Dizinin biteceğini duyanlar Hayat Şarkısı Niçin Final Yaptı, Hayat Şarkısı bitince Başka Kanala Transfer Olur Devam Eder mi? gibi sorular art arda gelmeye başladı ve dizinin geleceğine dair yapımcı ile kanalın alacağı ortak kararı merak etmeye başladılar.

Kanal D ekranlarının salı eğlencesi olan ve bitti mi bitecek mi devam mı edecek gibi konuların sürekli sorulduğu Hayat Şarkısı dizisinde finalin açıklanması acaba başka alternatifler ortaya çıkar mı farklı bir kanalda dizi devam eder mi özellikle Fox tv bir ara diziyi transfer etmek istemişti fox tv ye geçer mi dizi gibi sorular merak edilmeye başlandı.

Hemen söyleyelim ki Mayıs sonunda dizi final yapacak. Ancak daha önce final yapacağı açıklanan bazı dizilerin bitmediğini devam ettiğini gördük. Hayat şarkısı dizisi de belli bir kitle tarafından oldukça sıkı bir şekilde takip edildi. İzleyenler dizi bitmesin diyor ama bu mümkün. Nasıl olacak derseniz sizlerin yorum ve görüşlerini biz yapımcıya ve kanala gönderiyoruz. Tabi sizlerde yazabilir yorumlarınızla dizinin bitmemesi için tepkinizi dile getirebilirsiniz.

Aşağıya Hayat Şarkısı Niçin Final Yaptı, Başka Kanala Transfer Olur Devam Eder mi? konumuza yorumlarınızı ve görüşlerinizi yazarak dizimiz hakkındaki düşüncelerinizi bizimle ve yapımcıyla paylaşabilirsiniz. Sizce dizi bitmeli mi yoksa devam mı etmeli? Başka kanalda olsa izlemeye devam eder misiniz? Yorumlarınızı bekliyoruz..


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Hayat Şarkısı Niçin Final Yaptı, Başka Kanala Transfer Olur Devam Eder mi? (30 Yorum)

  1. hayat dizisi bir film yakışır belki kadro süper keyifle seyrettik her bölümünü tekrar bir proje de görmek isteriz

  2. stresimizi atan bir dizi. silahlarla entrikalarla ölümlerle savaşlarla adrenalimizi yükselteceğimize böyle rahatlatan dizleri neden kaldırıyorlar acaba

  3. Bence kesinlikle devam etmeli açıkçası eğer hayat sarkisi başka bir kanalda olursa ben yinede izlerim final de olmasın

Eklenme Tarihi: 9 Mayıs 2017