Hayat Sırları Banu Kimdir? Bilgileri Resimleri Ayfer Dönmez İnstagram Hesabı

Star tv de yeni başlayan dizilerden birisi de Hayat Sırları. Dizi ilk bölümü ile merak edildi ve özellikle dizideki rolüyle dikkat çeken Banunun kim olduğu merak konusu oldu. Hayat Sırları Banu Kimdir? Bilgileri Resimleri İnstagram Hesabı sosyal medya hesaplarını sizlerle paylaşacağız. Hayat Sırları Banu hakkında bilgiler gerçek adı soyadı nedir hepsi burada..

Hayat Sırları Banu karakterinin gerçek adı Ayfer Dönmezdir.  Hayat Sırları Banu rolü ile oldukça başarılı bir rol çizen Ayfer Dönmez dizideki rolü ile merak uyandırdı.. Ayfer Dönmez Kimdir?1982 tarihinde Manisa ilimizde doğmuş olan güzel oyuncu Sinema Tv Radyo bölümünü bitirmiştir. Sonra Kadir Has da Oyunculuk alanında Yüksek Lisansını tamamladı ve  2003 de ilk dizisi “Bir İstanbul Masalı”nda oynadı. Son dizisinde ise Hayat Sırları Banu karakteri ile karşımıza geçmiştir. Serkan Ertekin ile evlidir.

Sosyal medyayı oldukça fala Kullanan güzel oyuncumuzun etkin bir instagram hesabı bulunmaktadır. Merak edneler için linkini veriyoruz. Hayat Sırları Banu instagram hesabı: https://www.instagram.com/ayferdonmez/?hl=tr  Hayat Sırları Banu Kimdir? Hayat Sırları Banu Bilgileri Resimleri Ayfer Dönmez


Hayat Sırları Banu hakkında merak ettikleriniz varsa bizlere sorabilirsiniz. Hayat Sırları Banu yani Ayfer Dönmez hakkında merak ettikleriniz varsa bizlere sorabilirsiniz..

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.