Hayat Sırları Dizisi Avukat Seher Kimdir? Seher Rolü Hazar Ergüçlü Bilgileri İnstagram

Yeni sezonda başlayacak olan yeni dizilerden birisi de Hayat Sırları Dizisi olacak. Yeni dizide çok farklı roller ve güçlü bir kadro kurmak isteyen Most Production Hayat Sırları Dizisi için Seher karakterini belirledi. Hayat Sırları Dizisinde Seher rolünü oynayacak oyuncu Hazar Ergüçlü oldu.

Hayat Sırları Dizisinde Seher kimdir hangi dizilerde oynadı ne iş yapar kaç yaşında boyu kilosu sosyal medya hesapları derken merak edeceğiniz her türlü bilgiyi ve resimleri burada sizlerle paylaşacağız. Hazar Ergüçlü Bilgileri İnstagram hesabı ve sosyal medya kullanımlarını sizlere istekleriniz doğrultusunda sunacağız.

Hazar Ergüçlü, Most Production imzalı yeni dizi Hayat Sırları dizisi ile ekranlara dönüyor. Dizide Avukat Seher’i canlandıracak olan başarılı oyuncu başrolleri Ekin Koç ve Ahmet Mümtaz Taylan’la paylaşacak.

Hayat Sırları Dizisinin genel konusu da zaten bu başarılı Avukat Seher ile yine başarılı bir yönetmen olan Burak’ın sancılı aşk öyküsünü konu alıyor. Peki Hazar Ergüçlü Kimdir? 1 Ocak 1992 Kıbrısta doğan güzel oyuncu bir çok dizide rol almıştır. Kuzey Güney kadrosunda ve Medcezir dizisinde rol almıştır. Son dizisi Yüksek Sosyete dizisi olmuştu geçtiğimiz sezon.

Yeni dizisinde Hayat Sırları Dizisi Avukat Seher karakterini canlandıracak olan Hazar Ergüçlü Bilgileri İnstagram hesaplarını sizler için ekliyoruz konumuza.. Hazar Ergüçlü İnstagram: https://www.instagram.com/hazarerguclu/?hl=tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Exit mobile version