Hayat Sırları Dizisi Burak Kimdir? Yönetmen Rolündeki Burak (Ekin Koç)

Ekin Koç ismini bir çoğumuz Sana Bir Sır Vereceğim dizisi ile hatırlıyordur eminim. Demet Özdemir ile çok iyi bir iş çıkarmışlar ve Fox tv de uzun süre yayında kalmıştı dizileri. Şu sıralar Ekin Koç yeni bir dizi ile anılıyor. Ekin Koç Yeni sezonda Hayat Sırları isimli dizide Burak rolünü canlandıracak.

Ekin Koç Muhteşem Yüzyıl Kösem’den ayrıldıktan sonra bir çok dizi ile görüşmeler yapan ve teklifler arasından Most productionun yeni dizisi Hayat Sırları isimli projeye imza attı. Hayat Sırları Dizisinde başarılı bir yönetmeni canlandıracak olan Burak rolündeki Ekin Koç Yeni sezonda Hazal Ergüçlü ile başrolleri paylaşacak.

Hedefleri doğrultusunda oldukça büyük işler başarmak isteyen idealist bir yönetmen olan Burak karakterine hayat verecek olan Ekin Koç Hayat Sırları dizisinde başarılı bir Avukat olan Seher (Hazar Ergüçlü) ile aşk yaşayacak. Ancak kadronun daha da güçlendirilmesi gerekiyor ve bekleniyor.

Hayat Sırları Dizisi Burak rolündeki Ekin Koç Kimdir: 21 Temmuz 1992 tarihinde Antalyada dünyaya gelmiş olan yakışıklı oyuncu 1.80 boyunda ve 73 kilo ağırlığındadır. İlk oyunculuk kariyeri oldukça dikkat çekici ve gizemli güçleri olan Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde yaşamıştır. İstanbul Bilgi Üniversitesi İngilizce İşletme bölümü mezunudur. Benim Adım Gültepe, Evli ve Öfkeli gibi dizilerde de oynamıştır. Hayat Sırları Dizisinde Burak rolünde başarılı bir yönetmene hayat verecektir. 

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.