Hayat Sırları Dizisi Neden İzlenmedi Bitecek mi Erken Final mi Yapacak?

Bazı şeyler siz ne kadar özenseniz de olmuyor. Gerçekten son yılların en özentili yapımlarından birisini reytingler karşısında bu kadar aciz ve çaresiz görmek hem beni hemde bu sektörde olan bir çok kişiyi üzmüştür eminim. İlk bölümü ile 1 kasım çarşamba günü yayın hayatına başlayan Hayat Sırları ilk bölümü ile aldığı reytingler ile herkesi şaşkına uğrattı. Elbette ilk 3 sırada beklemiyorduk ama taa 20. sıralarda olabileceğini de hiç aklımıza getirmezdik.

Biraz talihsizlik biraz bahtsızlık biraz da Dirilişin çok iyi iş çıkarması var bu reyting düşüklüğünün ardında. Seven ne yapmaz dizisi de benzer bir oranı almış ve dizileri ilk 20 içinde zor görüyoruz bundan sonra da pek görecek gibi değiliz. Sanırım tarih severler Diriliş Ertuğrulu, magazin ve aşk severler de Meryem dizisini izliyor gerisi çok düşük reytingler almış. Kısacası Hayat Sırları değil hangi dizi olsa böyle düşük alacaktı.

Aşağıya eklediğimiz reyting sonuçları 1 kasım 2017 de Hayat Sırlarının da bulunduğu total reytinglerdir. Üzülerek söyleyelim ki böyle devam ederse Hayat Sırları Dizisi Neden İzlenmedi, Hayat Sırları Dizisi Bitecek mi, Hayat Sırları Dizisi Erken Final mi Yapacak?, Hayat Sırları Dizisi  varmı yokmu neden yayınlanmıyor gibi soruları çok yakında duyacak gibiyiz. İnşallah biraz toparlar ama nasıl başladıysa öyle gidiyor genellikle.

İşin açıkçası Diriliş gibi bir diziden seyirci alması çok zordu, Meryem dizisi yine izleyici kaybetmedi.. Yani ancak No 309 dizisiden biraz seyirci almıştır biraz da Seven Ne yapmazdan. Hayat Sırları Dizisi bakalım ileriki haftalarda nasıl bir düzenleme yapacak senaryoda kadroda zamanla göreceğiz.

Hayat Sırları Dizisi geride bıraktığı 6 bölüm ile umduğunu bir türlü bulamadı. Diriliş gibi bir dizi ile aynı günde yer almanın olumsuzluğu bir tarafa senaryonun izleyiciyi çekememesi de eklenip başrollerdeki oyuncuların farklı dünyaların insanı olması ve birbirine çok yakıştırılamamaları nedeni ile dizi 10. bölümü görmeden final yapacağa benziyor. İşte son aldığı reytinglerin sonucu:

Hayat Sırları Dizisi Neden İzlenmedi Bitecek mi Erken Final mi Yapacak? konusunda sizde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen.. Merakla bekliyoruz. Sizce Hayat Sırları Dizisi Neden Erken Final mi Yapacak? yada yapmalı mı?

NOT: MAALESEF DİZİMİZ 11. BÖLÜMÜ İLE 21 OCAK PAZAR GÜNÜ EKRANA VEDA EDİYOR..

YORUMLAR

  1. Oyunculuk harika / senaryoda birseyler eksikti , gizemmi yoksa fazlasimi vardi !!
    Bir sonraki bolumde veya 10 dk sonra eger seyirci olacagi goruyorsa mi reyting aliyor yoksa herdefasinda seni baska yerlere goturdugu ve asla sonunu getirmedigindemi . Ulan boyle yorumu da catlak denizciler yazar ancak, ben bile anlamadim la nedemek istedigimi

  2. Ya lütfen bitmesin. Başka bir kanala filan geçsin. İzlediğim 2 diziden biriydi. Reyting meselesini de hiiiç anlayamadım. Cihaz yerleştirilen evler bu diziyi anlamayacak kadar mı zevksiz???

  3. Neden guzel aile dizileri bjkadar erken biter insanlarimiz entrika macera yada karmasik asklari bukadar severki cokbuzuldum bitmesine buguzel dizinin

  4. Sonunda korktuğum oldu maalesef. Gerçekten uzun zamandır bu kadar keyifli ve sıcak bir aile dizisi izlememiştim. Keza *hayat şarkısı * nı da aynı tadda seyretmiştim. Kaliteli ne varsa elimizden almasalar ne güzel olurdu. Çok yazık oldu yazık. Oyuncu kadrosunu ve emeği geçen herkesi yürekten kutluyorum. Umarım tekrar görüşürüz…

  5. Bitirmeyin lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.