Hayat Sırları Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti ve Fragmanı

Hayat Sırları Dizisi Oyuncuları Konusu Özet ve Fragmanı: Yeni Sezon için hazırlıklarına devam eden kanallar bir çok diziyi gündemine aldı. Bu dizilerden biri olan ‘Hayat Sırları’ yeni sezon için hazırlıklara başladı. Ezel’in yazarı Kerem Deren tarafından kaleme alınan Hayat Sırları dizisinin henüz kanalı ve detaylı oyuncu kadrosu netleşmese de dizide Olgun Şimşek ve Barış Falay’ın oynayacağı kesin gibi.

 Hayat Sırları dizisi için Başrol kadın yıldız için ise Burcu Biricik’e de teklif gitti. Eğer Burcu Biricik teklifi kabul ederse Hayat Sırları dizisinin başrolleri şekillenmeye başlamış olacak. Diğer yadımcı roller için de görüşmeler devam ediyor. Bu sezon en çok teklif alan yıldızlardan olan Burcu Biricik teklife sıcak baktığı bildirildi.

Burcu Biricik ile beraber Hazar Ergüçlü ve Mert Fırat gibi isimlerin de teklifi kabul ettiği ve yakın zamanda kadronun tamamen şekilleneceği ve yeni sezonda Hayat Sırları dizisinin ses getiren dizilerden biri olacağı konuşuluyor. Bizde Hayat Sırları dizisinde oynaması muhtemel olan Burcu Biricik, Olgun Şimşek, Barış Falay, Hazar Ergüçlü ve Mert Fırata başarılar diliyoruz ve Hayat Sırları Dizisi ile ilgili özeti fragmanı en kısa sürede beklediğimizi belirtiyoruz..

Hayat Sırları Dizisi Oyuncu Kadrosu Hayat Sırları Dizisi oyuncuları kim kimdir Hayat Sırları Dizisi nerede çekiliyor gibi konuları daha sonra irdeleyeceğiz.. Hayat Sırları Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti ve Fragmanı hakkında sizde yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz. Kadro kesinleştikçe güncellemeleri yapacağız.

GÜNCELLEME: Most Production’un Kanal D için YENİ dizisinin adı ”Hayat Sırları” olarak netleştirildi. Yapımcılığını Gül Oğuz/Most Production’un üstlendiği dizide başrolleri Hazar Ergüçlü, Ahmet Mümtaz Taylan ile Ekin Koç paylaşacak. Geçtiğimiz sezon Muhteşem Yüzyıl: Kösem’de I. Ahmet’i canlandıran Ekin Koç, yeni sezondaki tekliflerin arasından Most Most Production’un yeni projesi Hayat Sırları’nı seçti.

Hayat Sırları Dizisi Fragmanı

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.