Hayat Sırları Dizisi Sılanın Söylediği Şarkı Geri Getir Sözleri Müziği

Star TV’nin yeni dizisi Hayat Sırlarında yeni bölümler heyecan içinde izlenirken Sıla müzikleri ile diziye damga vurmaya hazırlanıyor. Sıladan Hayat Sırları dizisi için için özel şarkı bestelediği ve yeni bölümde çalacağı haberleri medyaya yansıdı. Bakalım Sılanın yeni şarkısı Geri Getir Hayat Sırları dizisinde nasıl çalacak izleyip göreceğiz.

Hayat Sırları Dizisi Sılanın Söylediği Şarkı Geri Getir Sözleri Müziği ve videosu dizihaberi.tv de sizlerle buluşacak: Star tv de çarşamba günleri yayınlanan ve Yapımcılığını Most Production’ın üstlendiği, başrollerini ise Ahmet Mümtaz Taylan, Ekin Koç, Hazar Ergüçlü, Devrim Yakut, Olgun Toker ve Ecem Erkek gibi ünlü oyuncuların paylaştığı diziye özel bir şarkı hazırladı Sıla.

Sılanın Hayat Sırları için özel bestelediği şarkının adı “Geri Getir” oldu. Geri Getir şarkısı sözleri Sıla tarafından sadece bu dizi için hazırlandı. Sıla dizi için şarkıyı hem yazıp hem de seslendirdi. Hayat Sırları dizisinde yayınlanacak olan parçanın beste ve düzenlemesi ise Efe Bahadır’a ait. Hayat Sırları Dizisi Sılanın Söylediği Şarkı nedir diyenlere : Geri Getir isimli şarkıdır diyoruz.. Sözleri ve Müziğini paylaşınca güncelleyeceğiz bizde..

Hayat Sırları dizisi 8 kasım çarşamba ve yeni bölümleriyle her Çarşamba 20.00’de Star tv de sizlerle. Hayat Sırları Dizisi Sıla müziği Geri Getir şarkısının Sözleri Müziği çok yakında dizihaberi.tv de sizlerle. Şimdi sizlere  Sıla şarkısının videosunu ekliyoruz..Önce sözleri sonra videosu:
“Haberin var mı,
Duvarın soğuğundan,
Hayatının sırlarından,
Acıyan ağrımdan.
Taş bağlama yazıma,
Aklımı alma mazi,
Daha da dağlama,
Geçmemiş gibi bizi.
Kalbimde kırık var,
Hırsızsın ah zaman,
Çaldın beni vermedin geri,
Umut var mı bak
Ah kör şeytan,
Alan olmasın,
Hadi beni getir geri,
Hadi beni getir geri.”

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.