Hayat Sırları Şarkısı Merak etme ben düşmem Bakma dönme bırak beni Böyle sözleri

14 Ocak pazar akşamı Star tv ekranlarında yayınlanacak olan Hayat Sırları dizisinde çok farklı belkide daha önce hiç duymadığınız esrarengiz bir şarkı çalacak. Ayrılık şarkısı gibi olan bu şarkının adı Bırak Beni Böyle.. Hayat Sırları Şarkısı Merak etme ben düşmem Bakma dönme bırak beni Böyle şarkısını kim söylüyor diye merak ediyorsanız seslendiren sanatçı Karsu.

Şimdi siz Karsuyu da bilmezsiniz ama caz konusunda farklı tarzı ile bir çok dünya ülkesinde konserleri olmuş aktif biri. Belki ülkemizde çok tanınmıyor ama dünyada bilindik tanındık bir isim. Karsunun seslendirdiği Bırak Beni Böyle Hayat Sırları dizisinde 14 Ocak pazar günü çalınca bir çok kişi merak etti benim gibi.. İşte bizde sizlere şarkının sözlerini ve tamamını verelim istedik.

Hayat Sırları 14 Ocak Karsunun söylediği Şarkı Merak etme ben düşmem Bakma dönme bırak beni Böyle sözleri

Artık bana bakma,
Koynuma da girme,
Uzak ol,
Mazi ol.
Gönlümden vazgeç,
Kalbimi bırak,
Bakma, dönme,
Bırak beni böyle.
Rujumun rengi çalma,
Kalsın benim dudaklarımda.
Karşımdaki koltuk boş kalsın,
Şarkımız bir bana çalsın.
Merak etme, ben düşmem.
Bakma, dönme, bırak beni,
Böyle

14 Ocak Hayat Sırları dizisinde neler olacak? Kuzgunlar torun haberiyle sarsılıyor! Seher, Zeyno’ya kavuşmanın yollarını ararken sorumlulara ceza çektirmeye kararlı. Burak yaşadığı yıkıntıyla bir daha Seher’le eskisi gibi olamayacağına karar veriyor. Meryem’in elindeki kanıtlar Ayşen’i yıllarca hapis yatırabilir. Selma Kuzgunlara hesap sormaya geliyor. Mustafa’nın yardımına geçmişinden gelen hiç beklemediği biri yetişiyor!

14 Ocak Hayat Sırları şarkısı ve sözlerini sizlerle paylaştık. Sizde yorum ve görüşlerinizle bizlere katılabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler..

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.