Hayat Yolunda Dizi Haberleri Oyuncuları Kimler Konusu Özeti (2018)

Çok yakında kanal D tarafından yeni sezon için yeni bir dizi hazırlığına başlanıyor. Yeni dizinin adı belli oldu. Hayat Yolunda isimli yeni dizi için cast çalışmalarına başlandı. Ekranların ilgiyle izlenilen kanallarından birisi olan Kanal D’de 2018-2019 yeni sezonu için hazırlanacak olan yeni dizi Hayat Yolunda hakkında haberler sitemizde..

Hayat Yolunda adlı dizinin yapımcılığını kim yapıyor diye merak edenler olabilir. Kanal D’de cuma akşamları yayınlanan ‘Arka Sokaklar’ dizisinin yapımcısı olan Türker İnanoğlu Erler Film Hayat Yolunda Dizisinin yapımcılığını üstlenecek. Erler film oldukça eski ve güçlü bir yapım, onun hazırlayacağı Hayat Yolunda Dizisi de oldukça güçlü bir yapım olacaktır. Zaten Arka Sokaklardan güç demek ne demek az çok herkes biliyor..

Yeni dizinin İsmi “Hayat Yolunda” olarak duyuruldu ve Erler film çok yakında dizinin başrol oyuncuları için çalışmalara başlayacak. Temmuz ayının sonuna dek dizinin cast çalışmaları devam edecek ve Ağustos ayında deneme çekimlerine geçilecek. Hayat Yolunda Dizisi bir aksilik olmazsa Eylül sonunda Kanal D de olacak.

Hayat Yolunda dizisi kanal D 2018 haberleri

Bildiğiniz üzere kanal D de çok fazla dizi kalmadı geçen sezondan. Sadece Cuma günleri Arka Sokaklar dizisi devam ederken Pazar akşamları yayınlanan Çocuklar Duymasın dizisinin geleceği belirsizliğini koruyor. Hemen haftanın her günü boş durumda olan Kanal D Hayat Yolunda Dizisini istediği bir güne koyabilir.

Hayat Yolunda dizisi hakkında izleyiciler ne yorum yapmışlar? Hayat Yolunda dizisi deyince benim aklıma Benim Adım Gültepe ve Yalan Dünya’nın o 5 reyting bile alamayan dizi için boş yere harcanması geliyor. Umarım bu dizi adaşından daha kısa sürer.

Hayat Yolunda dizisi oyuncuları haberleri

Hayat Yolunda Dizi Haberleri Oyuncuları Kimler Konusu Özeti ve çıktığında fragmanı ile ilgili yazmaya ve haberleri sunmaya devam edeceğiz. Bizden ayrılmayın lütfen. Sizlerde Hayat Yolunda Dizi Haberleri Oyuncuları Kimler Konusu Özeti hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz..

Erler Film’in yapımcılığını üstleneceği,Erol Özlevi’nin yönetmenliğini yapacağı,başrolünde Nehir Erdoğan’ın yer alacağı,Kanal D’de ekrana gelecek olan “Hayat Yolunda” dizisinden yeni bilgiler ortaya çıktı.

Nehir Erdoğan’a başrolde eşlik etmesi için Burak Hakkı ile görüşülüyormuş. Dizide üvey anne rolünü ise en son Cesur ve Güzel dizisinde rol alan ünlü oyuncu Nihan Büyükağaç canlandıracak.

Hayat Yolunda DİZİSİ NEHİR ERDOĞAN KİMDİR? 16 Haziran 1980 tarihinde İzmir’de doğan Nehir Erdoğan Marmara Üniversitesi İşletme fakültesini bitirip Radyo Televizyon bölümünde de okumuştur. Yabancı Damat dizisiyle oldukça güçlü bir karakterle dizilerde rol bulmaya başlamıştır. Son olarak Hayat Yolunda dizisinde rol alan Nehir Erdoğanı bakalım nasıl bulacaksınız dizide..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 3 Temmuz 2018