Hayati ve Diğerleri Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Kanalı

Yeni sezona çok iddialı hazırlanan Kanal D’den dizi üstüne dizi çalışması yapıyor. Son projesi de daha önce kendi kanalında oynamış bir dizi olan Poyraz Karayel oyuncusundan geldi. Hayati ve Diğerleri Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Kanalı ile yeni sezonda yepyeni bir dizi ile karşımızda olacak.

Hayati ve Diğerleri Dizisi Yapımcısı Yönetmeni Senaristi kim: Eskiden Kanal D’nin CEO’su olan, ancak daha sonra ise Kanal D’den ayrılarak 1441 Yapım Şirketini kuran İrfan Şahin‘den Kanal D için yeni sezona hazırlık mahiyetinde bir dizi duyuruldu bugün.

Hayati ve Diğerleri Dizisi Açelya Kimdir Cansu Dağdelen Bilgileri TIKLAYIN

Hayati ve Diğerleri isimli yepyeni bir dizi geliyor. Yönetmenliğini Özer Kızıltan‘ın yapacağı ”Hayati ve Diğerleri” adlı komedi dizisinin başrol oyuncusu Poyraz Karayel dizisinin sempatik oyuncusu Celil Nalçakan oldu.

Celil Nalçakan ve diğer oyuncu kadrosu ile ”Hayati ve Diğerleri” yeni sezonda Kanal D’de olacak. Peki Hayati ve Diğerleri Dizisi Oyuncuları belli mi nezaman belli olacak dizinin konusu ve özeti var mı? Dizi oyuncuları henüz belli değil ancak kısa süre içinde cast çalışmalarının başlayacağı tahmin ediliyor. Özet ve fragman ise henüz ortada yok ama Hayati ve Diğerleri Dizisi hakkında yeni gelişmeler oldukça buradan sizlere aktaracağız..

Hayati ve Diğerleri Dizisi Oyuncuları ve özeti konusu fragmanı kısa süre sonra ilk dizihaberi.tv sitemizde olacaktır..

Hayati ve Diğerleri Jenerik Rap Şarkısı Sözleri Kim Söylüyor Video İÇİN TIKLA

Kanal D’nin yeni yapımlarından Hayati ve Diğerleri’ne 2 sürpriz isim! Yapımcılığını 1441 Productions-İrfan Şahin’in, yönetmenliğini Özer Kızıltan’ın üstlendiği; başrolünde ise Celil Nalçakan’ın yer alacağı komedi dizisinin kadrosuna daha önce ‘En Son Babalar Duyar’, ‘Akasya Durağı’, ‘Kiralık Aşk’ ile ‘Aşk ve Gurur’da izlediğimiz Levent Ülgen ve ‘Yarım Elma’, ‘Gönülçelen’ ve ‘Roman Havası’nda rol alan Günay Karacaoğlu dahil oldu.

Hayati ve Diğerleri, yakında Kanal D’de başlıyor!

Kanal D‘nin 2017-2018 yeni sezonda ekrana koyacağı yeni dizisi Hayati ve Diğerleri‘nin set çekimleri dün başladı. 10 Eylül 2017. Yapımcılığını 1441 Prodüksiyon’un üstlendiği  Hayati ve Diğerleri, başrollerinde Celil NalçakanGünay Karacaoğlu ve Levent Ülgen yer alıyor.

Hayati ve Diğerleri dizisi yönetmenliğini Özer Kızıltan yaparken senaryosunu ise Onur Özcan ve Murat Özsoy yazıyorlar. Dizi 2017 de en iddialı son dizilerden birisi olacak gibi görünüyor.

 Hayati ve Diğerleri Konusu Özeti nedir: Sürgün karakolunda baş komiserlik yapan Hayati (Celil Nalçakan), ona her fırsatta gelin bulmaya çalışan annesi Şükran (Günay Karacaoğlu) ve türlü yöntemlerle kolay yoldan köşeyi dönmeye çalışan dayısı Danyal’ın (Levent Ülgen) hikayesini konu alan  Hayati ve Diğerleri yakında Kanal D’de.

Hayati ve Diğerleri, başrollerinde Celil NalçakanGünay Karacaoğlu ve Levent Ülgen yer alıyor.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.