Hayati ve Diğerleri Dizisi Reytingleri Nasıl Tutuldu mu İzlendi mi?

Hayati ve Diğerleri Dizisi Reytingleri Nasıl Tutuldu mu İzlendi mi? Hakkında detaylı bilgiler:

19 Kasım pazar günü Hayati ve Diğerleri Dizisi başladı. Kanal D aslında bir küskün ordusu bırakarak başlattı bu dizisini. Çünkü Çocuklar Duymasın dizisi yayınlanıyordu pazar akşamları. Ancak dizinin reytingleri azalınca Kanal D yerine Hayati ve Diğerleri Dizisini koydu. Peki yeni dizinin Reytingleri Nasıl Tutuldu mu İzlendi mi Hayati ve Diğerleri dizisi?

Bu soruya hemen cevap vereceğiz ancak öncelikle dizi hakkındaki yorumları ve dizinin tutulup tutulmayacağı ve reytinglerde başarılı olup olmayacağı konusunda bilgi verelim. Hayati ve Diğerleri dizisinde başrollerde Celil Nalçakan Günay Karacaoğlu ve Levent Ülgen gibi ünlü isimlerin başrollerini paylaştığı dizi sizleri güldürmeye geliyor.

Dizi Hayatinin başından geçen olayları konu alıyor. Hayati İkircikli sürgün Karakolunda baş komiser olarak görev yapan Hayatinin başından geçen komik olaylar macera ile bütünleştirilerek anlatılmaktadır. Evladına düşkün bir anne, kısa yoldan para kazanmaya çalışan ve bunun için hileye de başvuran bir dayı ve birbirinden komik bir polis ekibi. İşte Hayati ve Diğerleri dizisinde sizleri bunlar bekliyor..

Dizinin bitiminden hemen sonra detaylı olarak yorumlarımızı yazacağız. Sizlerde Hayati ve Diğerleri Dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi analizlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Hayati ve Diğerleri Dizisinin Ab ve Total reytinglerini açıklanır açıklanmaz aşağıda sizlere detayları ile birlikte yazacağız. Hayati ve Diğerleri Dizisinin detaylı reyting analizi birazdan eklenecektir: İşte resmi sonuçlar:

DİZİNİN DEĞERLENDİRMESİ !
Yayın Hayatına Dün Başlayan Kanal D Nin Yeni Dizisi Hayati Ve Diğerleri Tüm Gruplarda 3+ Oranı İle Orta Halli Bir Açılış Yaptı. Geçen Hafta Aynı Gün Yayınlanan Çocuklar Duymasın Dizisi İse 4+ Oranı Alıyordu .
* Sizce Hayati Ve Diğerleri Gelecek Hafta Oranlarını Artırıp Kanal D Nin Yüzünü Güldürmeyi Başaracak Mı ?
* Yoksa Reyting Kurbanı Olup Erken Final Mi Yapar ?
Görüşlerinizi Bekliyorum

Hayati ve Diğerleri Kanal D Nin yeni dizilerinden Hayatı ve Diğerleri de tutmadı! dizi total grubunda 3.08 reyting alarak 2 barajını çok zor 2 barajını geçerken AB de 3.04 reyting alan dizi ABC grubunda ise 3.14 reyting ile tüm gruplarda 2 yi zor geçerek berbat oranlar aldı.YÜZYÜZE dizisi gibi olabilir dizinin kaderi

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Hayati ve Diğerleri Dizisi Reytingleri Nasıl Tutuldu mu İzlendi mi? (6 Yorum)

  1. İnsanlar gülsün diye resmi bir kurumda olmayacak abartılı söz ve eylemler abartılı olarak ekrana gelmiş. İlk 15 dakika izledim ve kanal değiştirdim. Ben Çocuklar Duymasın tarafındayım.

Eklenme Tarihi: 19 Kasım 2017