Hayati ve Diğerleri Fragmanı Çıktı Mı Ne Zaman Başlayacak

Hayati ve Diğerleri Fragmanı Çıktı Mı Ne Zaman Başlayacak.. Kanald yeni sezona yeni dizilerle hazırlık yapıyor. Bu dizilerden birisi de Hayati ve Diğerleri. Dizinin yapımcısı kanalın kendi içinden bir isim. Kanald de Ceo’luk yapan sonrasında kendi yapım şirketini kuran İrfan Şahin yeni bir dizi sundu kanald ye.

İrfan Şahinin önerdiği dizinin yönetmen koltuğunda Özer Kızıltan oturuyor. Hayati ve Diğerleri konusunun içeriği belli aslında. Komedi tarzında olacağı isminden ve başrol oyuncusundan anlaşılıyor. Poyraz Karayel’in en sevilen isimlerinden olan Celil Nalçakan bu dizinin başrolü. Yani Hayati^karakterini oynayacak.

Hayati ve Diğerleri dizisinin eylül sonunda yayınlanması bekleniyor. Fragmanı çıktığında da sizlerle sitemizden paylaşacağız. Peki Hayati ve Diğerleri dizisinin başrolü Celil Nalçakan Kimdir?

1978 doğumlu ve Sivaslı. Balıkesir de turizm bölümü okurken tiyatroya yönelen oyuncu İstanbula yerleşip oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır. Kış Masalı, Hanımın Çiftliği, Keşanlı Ali Destanı, Galip Derviş gibi dizilerde de rol almıştır.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.