Hayati ve Diğerleri Jenerik Rap Şarkısı Sözleri Kim Söylüyor Video

Hayati ve Diğerleri Jenerik Rap Şarkısı Sözleri Kim Söylüyor Video.. Hayati ve Diğerleri dizisi 19 Kasım pazar akşamı Kanald ekranlarında yayınlanmaya başlıyor. Hayati ve Diğerleri dizisi komedi tarzında olacak. Şarkılarını da çok seveceksiniz.

Son zamanların rap Şarkılarında imzası olan Eypio bu diziye de imzasını atacak. Hayati ve Diğerleri müziklerini Barış Aryay ve Mehmet Andiçen yapıyor. Çok hareketli bir rap şarkı bekliyor bizleri. Bu şarkı ve dizi içinde çalacak olan şarkıları çok seveceksiniz.

Hayati ve Diğerleri dizisi konusu Sürgün adlı karakolda Hayati başkomiser olarak görev yapar. Hayatinin annesi Şükran onu evlendirmeye çalışırken bir de kısa yoldan köşeyi dönmeye çalışan Danyalın komik hikayesini izleyeceğiz. Karakoldaki olaylar ve diğer polislerin hikayesi de çok sevildi.

https://www.youtube.com/watch?v=Wx-8ijzyZlU

Dizide çalan şarkıları ve müzikleri bizden isteyebilirsiniz..Hayati ve Diğerleri müziği Hayati ve Diğerleri dizisinde çalan şarkılar, Hayati ve Diğerleri rap müziği, Hayati ve Diğerleri fragman müziği gibi isteklerinizi aşağı yazarsanız bizde sizlere yardımcı olmaya çalışacağız..

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.