Hazal Benli Kırgın Çiçeklerde Bayan Polis Rolünde Oynayacak İnstagramı Bilgileri

Yeni sezonda Kırgın çiçekler transfere doymuyor. Dizimiz 3. sezonda daha güçlü bir kadro kurmak için oldukça güzel oyuncuları davet ediyor diziye. Atv ekranlarında 3.sezonu için geri sayıma başlayan ve oldukça iddialı bir giriş yapmak isteyen NTC Medya imzalı fenomen dizi Kırgın Çiçekler‘e yepyeni oyuncu daha katıldı.

Hazal Benli Kırgın Çiçeklerde Bayan Polis karakteri olarak giriş yaptı: Başrollerini İpek Karapınar, Özgür Çevik, Biran Damla Yılmaz, Gökçe Akyıldız, Hazar Motan ve Esra Dermancıoğlu gibi isimlerin paylaştığı sevilerek izlenen ve reytingleri oldukça iyi gittiği için 3. sezonda da kaldığı yerden devam edecek olan diziye son katılan isim tanıdık birisi.

Hazal Benli son olarak Deniz Yıldızı, Bu Şehir Arkandan Gelecek ve Kara Yazı dizilerinde rol almıştı. Hazal Benli Kırgın çiçeklerde yeni 3. sezonda polis karakterinde olacak. Oyuncu dizide bayan polis karakterine hayat verecek. Bilindiği üzere diziye son olarak Burak Tozkoparan‘da dahil olmuştu. O da bir polis karakterine hayat verirken ayrıca Eylül’ün de sevgili adayı olacak.​

Kırgın Çiçekler yeni sezonuyla 18 Eylül’de Atv’de başlayacak. Burak Tozkoparan ve Hazal Benli Kırgın Çiçeklerde Polis Rolünde Oynayacaklar. Sizce bu sezon dizimiz bu yeni transferlerle daha çok izlenir mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Hazal Benli Kimdir, 1993 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini Hacettepe Üniversitesinde Ankara Devlet Konservatuvarı Opera Şan Bölümü’nde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini Deniz Yıldızı dizisi ile yaşayan Hazal Benli daha sonra Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde Zeyno karakterini canlandırmıştır. Kanal D de Kara Yazı dizisinin kadrosunda yer almıştır. Hazal Benli en sonunda Kırgın çiçeklerde polis rolü ile oynayacak.

 

https://www.youtube.com/watch?v=fe6TmhQqNME

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 23 Ağustos 2017