Hazal Kaya Yeni Sezon Dizisi Nedir Başrolde Kiminle Oynayacak? (2017-2018)

Dizi dünyasında en sevimli yüzlerden biridir Hazal Kaya. Gerek oynadığı diziler, gerekse sevimliliği ile herkesin beğenisini ve takdirini kazanmış olan Hazal Kaya 2017-2018 Yeni Dizisi Nedir Başrolde Kiminle Oynayacak? diye merak konusu oldu ve bir çok ziyaretçimiz onun hakkında sorular sormaya başladı.

Hazal Kaya en önemli ve kendini tüm Türkiye’nin tanıdığı dizi olan Adını Feriha Koydum ile çok iyi bir iş çıkarmıştı. Dizide Çağatay Ulusoy ile çok güzel bir aşk yaşamış ve bu dizi en çok izlenenler listesinde uzun süre kalmış, dizi fanları Hazal ve Çağatay için özel günler tertip etmiş ve bu sevgiyle dizi uzun süre yayında kalmıştı.

Hazal Kaya‘nın bu tv dizisi başarısı gelecek yıllarda kendine güzel bir ufuk açmasını sağlamıştır. Oynadığı rolün hakkını veren ünlü oyuncu Aşkı Memnu Son Yaz Balkanlar ve en son Maral dizilerinde boy göstermiş ama hiç bir dizisi Adını Feriha Koydum kadar büyük bir ilgi görmemiştir. Bunun sebebini araştıran yapımcılar şu sonuca ulaşmıştır.

Adını Feriha Koydum da Hazal Kaya’yı özel yapan yaşadığı aşk ve Çağatay Ulusoy ile çok yakışmaları idi. İyi bir oyunculuk ortaya çıkarak ikili yapımcıların markajında bu sıralar. Son olarak Maral dizisinden sonra her hangi bir yapımda rol almayan Hazal Kaya yakında İçerde dizisi final yapacak olan Çağatay Ulusoy ile yine aynı dizide rol alacak mı?

Ünlü yapımcıların istediği Çağatay ile Hazal Kaya’yı bir araya getirmek. Çünkü uyum konusunda birbirine çok yakışan bu ikilinin hem nostalji yaşatacağı hemde kendilerini özleyen hayranları için birer vazgeçilmez olacakları kesin. Dizi senaryosu da iyi olursa Hazal Kaya‘nın yeni dizisinin çok iyi reyting alacağını düşünüyorlar.

Hazal Kaya 2017-2018 yeni sezonda Ay yapımın bir dizisinde rol alacak büyük ihtimalle. Ay yapımın Hazal Kaya ile sözleşme imzaladığı ve yeni sezonda yeni bir dizide başrol olacağı, eğer bir aksilik olmaz ise baş roldeki arkadaşının da Çağatay Ulusoy olacağını şimdiden müjdeleyelim. Umarız bu düşünceler gerçekleşir ve ikiliyi yeniden aynı dizide izleriz.

Lütfen sizlerde Hazal Kaya 2017-2018 Yeni Dizisi Nedir Başrolde Kiminle Oynayacak? konumuza yorumlarınızı ve görüşlerinizi yazarak oyuncumuz hakkında desteğinizi gösterin. Sizce Hazal Kaya yeni dizisi tutar mı? Çağatay ile başrolde oynamasını ister misiniz? Yorumlarınızı bekliyoruz..

YORUMLAR

  1. mükämmäl bir dizi olur adym kadar eminim cok özledim onlary

  2. cagatay hazal yeniden bir dizi bekleyirik her iknizde mohtewemsiniz benim canlarim bitanelerim

  3. Süper ötesi birşey olurrrrrr.

  4. salam eleki bende isterdim ki, cagatay ve hazal yeniden bir araya gelib dizide oynasin her ikisinide cok sevirem cok rentikli oyunculardir cok tatlidilar newelidiler gozeldiler yakiwiklidilar bu ikilik bir birine cok yarawirlar biz emil saftemiz insan kimi ferihani cok kururu kadin kimi tanidik her ikinizede heyatdada iwdede ugurlar arzulayiram hazalimin geri donuwune cok sevindik dizinide cok beyendik

  5. Evet cok istiyorum ikisi birlikte rol alsinlar hazal ve ulusuy birliket yerlalsinlar

  6. Hazal kaya Çağatay Ulusoy bu ikiliyi çok özledik artık bi arada olsunlar lütfen

  7. Hazal kaya Çağatay Ulusoy bu ikiliyi çok özledik artık bi arada olsunlar

  8. Cok isteriz hazal cagatay aymi dizide olsun onlarin uyumu hec kimsede yok inwallah ayni dizide goruruz

    1. Bunu yapımcılarda görmüş, bi aksilik olmazsa Eylülde aynı dizide Hazal ve Çagatay..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.