Hazal Kaya’dan Bizim Hikaye Dizisine Hoşçakal Paylaşımı !

Hazal Kaya’dan Bizim Hikaye Dizisine Hoşçakal  Paylaşımı !

Bizim Hikaye Dizisi 23 Mayıs Perşembe akşamı 70. bölümü ile ekranlara veda etti Bizim Hikaye Dizisinde Filiz karakterini canlandıran Hazal Kaya’nın sosyal medyadaki paylaşımı ne oldu ? Bizim Hikaye final bölümünde neler yaşandı ?

Fox Tv ekranlarında yayınlanan ve ciddi bir izleyici kitlesi olan Bizim Hikaye dizisi 23 Mayıs perşembe akşamı son kez seyirciler ile buluştu 70. Bölümü ile ekranlara veda eden Bizim Hikaye dizisinde Filiz Karakterini canlandıran Hazal Kaya sosyal medya hesabından setten fotoğraflarını yayınlayarak yazdığı yazı ile Bizim Hikaye dizisine veda etti.

Hazal Kaya’nın Bizim Hikaye Dizisine Hoşçakal Mesajı;

”  Hiç de beceremem vedalaşmayı ama…70 bölümün sonuna geldik.Tam iki sezon sizlerle olma şansına sahip olduğumuza hala inanamıyorum.Parçası olmaktan gurur duydum Bizim Hikaye’nin.Sayesinde aynı sahneyi paylaştığıma inanamadığım büyük ustalarla çalıştım.Kendilerinden çok şey öğrendiğim,yeteneklerine ve güçlerine her gün daha çok hayran olduğum yaşları küçük,kalpleri kocaman oyuncu arkadaşlarım oldu.Haytımın en zor dönemlerine de en büyük mutluluklarına da şahit oldu bu iş.Benim için hep çok özel olacak.İyi ki aldığımız tepkileri hiç umursamadan,korkmadan,sevgiyle ve bütün gücümüzle en iyi bildiğimiz şeyi yapmışız.Hoşçakal Bizim Hikaye! Sayende öğrendiğim her şey için teşekkür ederim… ”

 

Bizim Hikaye Final Bölümünde Neler Yaşandı ?

Dünyaca ünlü Shameless dizisinden ilham alınarak yazaılan Bizim Hikaye iki sezonluk ekran macerasını noktaladı. Kalp krizi geçiren Fikri hastaneye kaldırıldı. Kalbi duran Fikri hayatta ailesine yaptığı kötülüklerle yüzleşmek durumunda kaldı hastanede kalbi yeniden çalıştırılan Fikri hayata döndü. Fikri yaşadığı olayın ardından artık bambaşka biri oldu. Ailesine düşkün çocuklarını seven bir baba olan Fikri yaşadığı ölüm korkusuyla küs olduğu abisi Zihni ile de barıştı.Filiz ise kendi bebeği doğana kadar kardeşlerinin hayatlarını düzene sokmaya çalışmaktadır.Filiz sorunları ile savaşmaya çalışırken hamileliği de ilerliyor.

Çiçek ve Cemil’in mutlu günü geliyor nikah masasına oturan çifte restoranda ufak bir kutlama organize ediliyor.Filiz nikah sırasında fenalaşıyor ve acilen doğuma götürülüyor.Barış heyecandan Filiz’in doğumuna girmek istemiyor bütün kargaşanın içerisinde Filiz’in doğumu gerçekleşiyor. Filiz doğumdan sonra odasına çıkarılıyor ve bebeği de kucağına veriliyor. Filiz ve Barış’ın kızları oluyor.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 24 Mayıs 2019