Hedefim Sensin Filmi Şarkısı Acelem Yok Hedefim Sensin Sözleri Video

Hedefim Sensin Filmi Şarkısı Acelem Yok Hedefim Sensin Sözleri Video…  Ata Demirer ve Demet Akbağ ile yine muhteşem bir komedi filmi geliyor. Hedefim Sensin filmi Kuzey Ege’de çekilen bir komedi filmi. İstanbul’da başlayıp Gökçeada’da devam eden hikayede Zekeri çiğ köftecilik yapıyor. Ata Demirer bu sefer Zekeriya adında bir çiğ köfteciyi oynuyor.

Zekeriya Taştan, hayatını İstanbul sokaklarında çiğ köfte satarak kazanmaktadır. Ancak Zekeriya bir gün yanlış bir yerde söylememesi gereken bir söz söyler. Bu yüzden de İstanbul’u terk etmek zorunda kalır. İstanbuldan ayrılır ve daha önce hiç gitmediği Gökçeada’ya gider. Gökçeada’da Zekeriya’nın hayatı değişmekir. Hafize’nin, Leyla’nın ve Yarım Hasan’ın hayatı da Zekeriya ile değişir. Kaderin hedefinde yer alan oyuncuları film boyunca nasıl maceralar beklemektedir.

Hedefim Sensin filmi senaryosunu Ata Demirer yazıyor. Yönetmenliğini Kıvanç Baruönü’nün üstlendiği filmin başrollerini Ata Demirer, Demet Akbağ, Gonca Vuslateri, İlker Aksum, Tarık Ünlüoğlu, Erkan Can paylaşıyor. Zekeriya’nın bu tatlı macerasında Gökçeada’nın kıyılarında bol kahkaha, aşk ve müzik izleyiciyi bekliyor.

Hedefim Sensin filmi Ata Demirer’in yeni filmi. Başarılı bir film olacağını tahmin ediyorum. Enerjisinin sebebi filmdeki başarılı oyuncular. Filmin enerjisi çalan şarkısından da anlaşılıyor. İzmirli Konak’ın önceden seslendirmiş ve kliplendirmiş olduğu Hedefim Sensin şarkısı sözlerini sizlerle paylaşıyoruz.

İzmirli Volkan Hedefim Sensin şarkısı sözleri; 

Acelem yok hedefim sensin,

Bir gelsen aşktan kafayı yersin,

Bu sözüm tüm fesatlara gelsin,

Bizi çekemeyenin cezasını versin.

Çıktık senle oynamaya,

Çekemeyenleri kudurtmaya,

Bu gece de bizim düğünümüz var,

İzmirli Volkanla patlamaya

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 27 Kasım 2018