Hekimoğlu 12. Bölüm Fragmanı 11. Bölüm Özeti

Kanal D’nin “Hekimoğlu” dizisi 12. Bölüm Fragmanı yayınlandı. 11. Bölümde neler oldu? Hekimoğlu hastaneden hangi asistanını gönderecek? Başrolünü Timuçin Esen’in oynadığı dizinin 12. bölümü 17 Mart 2020 Salı akşamı saat 20:00’da izleyiciyle buluşacak.

Hekimoğlu 12. Bölüm Fragmanı 11. Bölüm Özeti

 

Hekimoğlu 11. Bölüm Özeti – Neler Oldu?

10. bölümde diziye dahil olan hastanenin eski yardım sever kişisi, yeni yöneticisi Vahap bey, Ateş Hekimoğlu’na ısınamadı. 11. bölüm boyunca Hekimoğlu’nu hastaneden attırmak için neredeyse tüm hastane personeli ile görüşüp Hekimoğlu hakkında bilgi topladı. Hastanenin, özelikle de tıbbi tanı departmanının Hekimoğlu’nun çalıştığı dönemleri içeren gelir gider rakamlarını incelemeye aldı. Dr. İpek bu süreçte Hekimoğlu’nu koruyabilmek için büyük mücadele verdi.

11. bölümde Hekimoğlu 10. bölümde hastaneye gelen ve bir şirketin CEO su olan kadının aslında kullandığı bir ilaç yüzünden kalbinin iflas ettiğini ve kalp nakli olması gerektiğini fark eder. Bunu hastayla paylaşır, aynı zamanda kadının hayatta kalması, kalp naklinde sıraya dahil edilmesi için nakil komisyonuna yalan söyler ve bu hastayı da hayatta tutar. Bu hastadan sonra Hekimoğlu bir mafya babasının kardeşini hayatta tutma mücadelesi içine girdi. Tanık koruma programı altındaki sanığın mafya babası ve avukat olan abisi, kardeşinin itirafçı olmamasını, aksi taktirde tanık koruma programında bile olsa aslında öldürüleceğini düşünmektedir. Kardeşini bu düşünceden vazgeçirmeye çalışırken kardeşi fenalaşır ve Hekimoğlu’nun yeni hastası olur. Kardeşinin hayatta kalması için Hekimoğlu’nu asansörde tehtid eden Avukat abi, Emre’den kardeşinin Hepatit-C hastası olduğunu öğrenir ve Dr. Emre’ye buna inanmadığını söyleyerek tokat atar. Emre bunun ardından Hekimoğlu’dan hastadan azlini ister. Polis tarafından koruma altındaki hastanın abisiyle ilişkileri arttıran Hekimoğlu hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşır.

Hekimoğlu’na Kırmızı Spor Araba Hediye Edildi!

Mafya Avukat Hekimoğlu’na kendisini otopark ta bir sürprizin beklediğini söyler. Dr Orhan’la birlikte otoparka giden Hekimoğlu gördükleri hediye karşısında şok yaşadı. Bu büyük sürpriz 1965 model kırmızı bir spor arabaydı. Arabayı merak ediyorsanız dizihaberi.tv/hekimoglu-dizisi-kirmizi-spor-araba-marka-modeli-fiyati/ yazımızı okuyabilirsiniz.

Köstebek Kim?

Bu olaylar olurken diğer yandan birisi Hekimoğlu’nun kuyusunu kazmaktadır. Hastaneden birisi Hekimoğlu’nun her hareketini yeni Yönetici Vahap’a ispiyonlamaktadır. Hekimoğlu bu kişinin asistanlarından birisi olduğunu düşünmektedir. Hatta bunun Emre olduğuna inanmaktadır. Peki, Köstebek kim?

Dr. Zeynep’in Hekimoğlu Aşkı

Bu arada Dr. Zeynep Hekimoğlu’na kendisinden hoşlandığını itiraf eder. Bu düşüncesini Emre’ylede paylaşır. Emre bu durumdan hiç hoşlanmaz. Hem Hekimoğlu’nun yanlış bir inceleme yapmasından dolayı kendisiyle konuşmaması hem de Zeynep’in Hekimoğlu hakkındaki düşüncesi Emre’yi gittikçe daha düşünceli bir hale getirir.

Dr. Emre Hastaneden Kovulacak Mı?

Emre’nin bölüm boyunca yaşadıkları onu Hekimoğlu’ndan uzaklaştıracak gibi. Yönetici Vahap bey Dr. İpek’e Hekimoğlu’nun hastanede kkalabilemsi için bir şartı olduğunu söyler. Buna göre Hekimoğlu 3 asistanından birisiyle ayrılmalı ve tıbbi tanı departmanın giderleri azalıp kar eder bile hale gelmelidir. Hekimoğlu kimden vazgeçecek? Tüm bu soruların cevabını galiba 12. bölümde alacağız. Bakalım 12. bölüm fragmanı bize ne gibi ipuçları verecek?

Hekimoğlu 12. Bölüm Fragmanı

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.