Hekimoğlu 14. Bölüm Fragmanı 13. Bölüm Özeti

Kanal D’nin “Hekimoğlu” dizisi 14. Bölüm Fragmanı yayınlandı. 13. Bölümde neler oldu? Hekimoğlu hastaneden hangi asistanını gönderecek? Başrolünü Timuçin Esen’in oynadığı dizinin 14. bölümü 31 Mart 2020 Salı akşamı saat 20:00’da izleyiciyle buluşacak.

Hekimoğlu 14. Bölüm Fragmanı 13. Bölüm Özeti

 

Hekimoğlu 13. Bölüm Özeti – Neler Oldu?

Hekimoğlu 13. Bölümde Hekimoğlu ve ekibi, sınıfta bayılan bir gencin hastalığını teşhis etmek için çaba harcar ama annesi bu çabalara engel olmaktadır. Bu arada hasta olan genç, Cem Deniz’in ani atakları artış gösterir. Annesi bu durum karşısında pes eder ve Hekimoğlu’na engel olmayı bırakır. Tüm bunlar olurken Hekimoğlı bir yandan da hastanede dizisini izleyebilmenin yollarını aramaktadır. Hekmoplu Cem’in pantalonuna takılmıştır. Pantalonun yeni olduğunu öğrenir. Bu ne anlama gelmektedir? Pantalonun yıkanmadan giyilmesi Cem’in hastalanmasına sebep olduğunu bulmuştur. Cem’in annesi ise Hıfzıssıhha’dan haber gelmeden Cem’e hiç bir şey yapılmasını istemez. Hekimoğlu ekibinden birisine Hıfzıssıhha’dan mış gibi Cem’in annesine telefon ettirir ve kadını kandırarak Cem’e doğru ilacın verilmesi noktasında ikna eder ve Cem iyileşir.

Hekimoğlu bir yanda hastasını iyileştirmek için uğraşırken diğer yanda Vahap’la savaşı devam eder. Vahap, Hekimoğlu’na ekibinde birisini çıkarmasını ister. Ekibine ellememek içinse tek şartı piyasaya yeni sunacağı ilacın Hekimoğlu tarafından tanıtılması ve ilacın prestij kazanmasıdır ama Hekimoğlu herşeyi göze alıp ilacın sunumu sırasında Vahap’ı küçük düşürür. İlacın uydurmaca olduğunu, eski bir ilacın yeni poşetle piyasaya sürülmesi olduğunu ifşa eder. Savaş iyice kızışmıştır.

Dr. Zeynep’in Hekimoğlu Aşkı devam ediyor

Ekibinden birisini kaybetme riski altındaki Hekimoğlu’na Zeynep, kendisini feda ederek istifa edeceğini açıklar. Hekimoğlu, Zeynep’e “Şövalyelik mi yapıyorsun, Memoli’yi mi koruyorsun” der. Zeynep, “Hayır, kendimi koruyorum” diye cevap verir. Kendisinin sevgisine cevap vermeyen Hekimoğlu’nun kendisinde ızdıraba sebep olduğu söyler ve bu durumda elinden gelen tek şeyin gitmek olduğunu söyler. “Hoşçakal Hekimoğlu” der ve Hekimoğlu’nun evinden çıkıp gider.

Yeni bölümde neler olacak? Aşağıdan 14. yeni bölümün fragmanını izleyebilirsiniz.

Hekimoğlu 14. Bölümde Neler Olacak?

Hekimoğlu 14. Bölüm Fragmanı yayında! Vahap ve Ateş, hastanede köşe kapmaca oynuyor. Vahap’tan saklanan Ateş bu halleriyle ekibin de eğlence konusu haline dönüşüyor. Ateş’i gördüğü ilk yerde istifa etmesini isteyen Vahap, acilen bir yönetim kurulu toplantısı yapıyor. Ateş’in oy birliği ile kovulmasına karar veriyor!

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.