Hekimoğlu bu hafta neden yok? Yayından kaldırıldı mı?

Hekimoğlu dizisi bu hafta salı günü neden yok, dizi yayından kaldırıldı mı, bitti mi? Hekimoğlu dizisi neden yayınlanmadı sorularınızın cevabı.

Hekimoğlu bu hafta neden yok? Yayından kaldırıldı mı

Başarılı oyuncu kadrosu ve sevilen başrol karakteriyle ilk bölümden itibaren dikkat çeken ve ciddi bir izleyici kitlesi tarafından sıkı takip edilen Hekimoğlu dizisi hakkında Kanal D üzücü bir karar verdi.

Dizi Neden Yayınlamadı, bitti mi?

Her bölümü heyecanla takip edilen fenomen dizi Hekimoğlu, Altın Küre ödüllü House M.D’nin Türkiye uyarlaması olarak Kanal D ekranlarına ciddi bir giriş yapmıştı. Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken yapım salı akşamları seyircisiyle buluşuyordu. Malum koronavirüs günlerinde birçok dizi set bırakırken Hekimoğlu dizisi stok yeni bölümleriyle her hafta izleyicisine yeni bölüm izlettirmenin keyfini yaşatıyordu. Dizinin başrol karakteri Doktor Ateş Hekimoğlu, yani Timuçin Esen’in oyunculuğu her hafta büyük beğeni topluyordu. Dizinin baş kahramanının yanı sıra dizide Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz, Damla Colbay ve Güven Kıraç göz dolduran diğer oyuncular arasındaydı.

Tuzla’daki Okan Üniversitesi Hastanesi’nde, dizideki adıyla Valide atik hastanesinde çekimleri yapılan Hekimoğlu diziside ülkemizde yaşanılan Koronavirüs günlerinde stok bölümlerinin bitmesi ve virüsünde giderek yayılmasının ardından reyting rekortmeni Hekimoğlu dizide seti durdurma kararı aldı. Yani anlayacağınız dizi ne bitti ne de yayından kadırıldı. Koronavirüs belası ülkemizden gittikten sonra Hekimoğlu’nun yeni bölümleri çekilmeye takrar başlanacak.

Stok bölümler bitti

Hekimoğlu bitti mi

Geçen haftaya kadar yeni bölümleri yayınlanan dizinin stok bölümleri maalesef bitti. Salı akşamı yeni bölümü sabırsızlıkla bekleyen seyirciye kötü haberi Kanal D duyurdu. Kanal D, Hekimoğlu dizisnin yeni bölümü kalmadığı için diziyi yayın akışından kaldırıldı.

Yeni Bölümler Ne Zaman çekilecek?

Hekimoğlu dizisinin yeni bölümleri ne zaman çekilecek henüz bunun cevabını kimse bilmiyor. Salgının ülkemizi ne zaman terkedeceği ise tam bir muamma. Hekimoğlu hakkında bugün sosyal medyada yayılan bir iddia ise dizinin hayran kitlesini ayrıca üzdü.

Hekimoğlu Sezon Finali yaptı

Stok bölümleri biten Hekimoğlu dizisi sezon finali yaptı. 2020-2021 yeni sezonun ise ekim ortasında başlayacağı kulislerde konuşuluyor. Hekimoğlu dizisinin akıbetiyle ilgili en güncel bilgiler önümüzdeki günlerde netlik kazanacak. Dizinin takipçilerine duyurulur…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 13 Nisan 2020