Hekimoğlu Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanıyor ? Yeni Bölüm Hangi Gün Saat Kaçta

Dünyayı kasıp kavuran House dizisinin Türk versiyonu Hekimoğlu dizisi hangi kanalda yayınlanıyor ? Uzun tartışmalar sonucu baş rol oyuncularının belli olduğu Hekimoğlu yeni bölüm hangi gün saat kaçta yayınlanıyor ?

Cansu Dere’nin baş rol oynadığı dizinin kanalı belli oldu. 2019-2020 sezonunda aslında dizilere karşı sempatisi olmayan ancak yeniliklere her zaman açık olan dizi kanalı TV8 ev sahipliği yapacak. Gülse Birsel’in de kanaldan ayrılmasından sonra sadece yarışma programları elinde kalan TV8 2019-2020 kış sezonuna çok güçlü hazırlanıyor. Hekimoğlu dizisinin çekilmesi için İstanbul Anadolu Yakası’nda kullanılmayan bir hastane binasını komple kiralayan dizi seti stüdyo çalışmalarına başladı. Hekimoğlu dizisini TV8 kanalına hazırlamak için yoğun çalışma devam ediyor.

Hekimoğlu Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanıyor ? Yeni Bölüm Hangi Gün Saat Kaçta

Dizinin tam olarak hangi gün yayınlanacağı henüz belli değil. Haber bülteni vermeyen TV8 yeni sezonda da haber ajansı ile anlaşmayacak. Diğer kanallarda haberlerin verldiği saatte Hekimoğlu tekrarı verilecek. Tüm kanallar ile birlikte 20:00 itibari Hekimoğlu dizisinin yeni bölümünü yayına alacak. Ancak yurt dışında 44 dakika olan sitcom dizi ülkemizde ne kadar uzun sürecek ? 44 dakikanın yetersiz olacağını söyleyen Acun Ilıcalı dizinin Türk senaristi ile müzakere etmeye devam ediyor. TV8’in istediği klasik Türk dizileri gibi geceyi kapsayan uzun bir dizi çekimi olması. Eylül ayı itibari ile dizi hakkında daha net bilgiler size vereceğiz. Hekimoğlu Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanıyor ? Yeni bölüm hangi gün saat kaçta yayınlanıyor gibi sorularınıza cevap verebildik. Aklınıza takılan tüm soruları yorumlar kısmından bize iletiniz. Dizihaberi ekibimiz her zaman sizden gelen yorumları tek tek okuyor ve değerlendiriyor.

Hekimoğlu Hangi Gün Saat Kaçta Hangi Kanalda
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 21 Haziran 2019