Hekimoğlu Dizisi Nerede Çekiliyor ? Set Adresleri

Dünyayı kasıp kavuran House MD dizisinin Türk versiyonunda başrol oyuncuları belli olmaya başladı. İlk bölümünün yayınlanmasından sonra Hekimoğlu dizisi nerede çekiliyor set adresleri çok merak edildi. Dr House dizisinin nerede yapılacağını sizin için araştırdık.

Hekimoğlu Dizisi Nerede Çekiliyor ? Set Adresleri

Dünyanın en büyük reytinglerini toplamayı başarmış sayılı dizilerden birisi olan House MD’nin Türk versiyonu nerede çekiliyor ? İstanbul Anadolu yakasında şuan kullanılmayan bir hastaneyi kiralayan dizi ekibi çok yoğun çalışıyor. Hekimoğlu dizisinin set adresini tamamen bir stüdyoya çeviriyorlar. İçerisinde bekleme alanlarından eğlencelerine kadar her bölümü düşünülerek tasarlandı. Set oyuncularının yoğun zaman harcadığı sırada sıkılıp seti daha zor hale getirmemeleri için her şey düşünüldü. Dizinin çekilmesi için 6 katlı hastanenin sadece giriş ve üçüncü katı dizide gösterilecek. Senaryoya göre belirlenen odalar dekor edildi. Cuddy karakteri ile her zaman Dr House’nin korkulu rüyası olacak Cansu Dere’nin odası neredeyse tamamlandı.

Hekimoğlu Dizisi Nerede Çekiliyor

Hastanenin büyük odalarından birisi stüdyo olarak kullanılacak. Videoların ilk düzenleme işlemleri set adresinde tamamlanacak. Yönetmen başından bir an ayrılmayacak. Aynı zamanda bir de ameliyathane tertip edildi. Zaten bazı ekipmanlarının hazırda olduğu hastane dekorun büyük bir bölümünü içeriyordu. Düzenlemek ve senaryoya uygun hale getirmek kaldı. Hasta odası ve House’nin odasının belirlenmesi bu hafta sonuna kadar netlik kazanacak. Merak edenler için Hekimoğlu dizisi nerede çekiliyor ? İnstagram @hekimogludizi tagı ile dizinin tüm gelişmelerini anlık takip edebilirsiniz.

Hekimoğlu dizisi set adresi 2019

İstanbul Anadolu yakasında kullanılmayan bir hastanede çekilen Hekimoğlu dizisinin set adresi sır gibi saklı tutuluyor. Dizi çekim yerini görmek isteyenlerin akınına uğramamak için açık adresini yazamıyoruz. Daha önceki dizilerin çekim adreslerinde olduğu gibi izdihamlara izin verilmeden sakinlik içerisinde çekimlerin tamamlanması hedefleniyor. Eylül sonu ya da ekim ayının ilk haftası yayınlanacak olan ilk bölümü daha şimdiden çok merak konusu oldu. Umuyoruz Dr House MD nin Türkiye’de aldığı izlenme sayısı kadar reyting toplayacaktır.

House dizisi nerede çekilecek
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 21 Haziran 2019