Hekimoğlu Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri Kimdir ?

Dr House dizisinin Türk versiyonu olan Hekimoğlu oyuncuları kadrosu ve karakterleri kimdir ? Yeni sezona hazır olacak dizide oynayacak ünlü isimler belli olmaya başladı. Hekimoğlu oyuncuları ve dizideki rolleri hakkında detaylara ulaştık.

Hekimoğlu Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri Kimdir

Dünyanın gelmiş geçmiş en çok izlenen dizileri arasında House MD’nin Türk versiyonu çekiliyor. Ancak bu dizi yıllar önce izlediğiniz Yasemin Ergene’nin oynadığı Doktorlar dizisinden çok farklı. 2004-2012 yılları arasında oynamış dünyayı sallamış bir diziden bahsediyoruz. IMDB üzerinde dört yüz bine yaklaşan oy kullanımı sonucunda 10/8,7 puan ile rekor kırmış bir dizi. O çok farklı bir doktor. Sıradan olayları değil zor problemleri çözüyor. David Shore’in senaryosu şimdi Türkçe’ye uyarlanıyor. Dizi oyuncuları Hugh Laurie, Omar Epps, Robert Sean Leonard karakterlerini kimlerin canlandıracağını ve yerli versiyonda nasıl bir hikaye yazılacağı merak ediliyor. En önemlisi ise Hekimoğlu’ndaki doktor kimdir kim Dr House’yi oynayacak ? Amerikan yapımı dizi 44 dakikalık kısa videolar ile oynamıştı.

Hekimoğlu oyuncuları

Karga Seven Pictures’un yapımcısı olduğu dizinin senaryosu Berkun Oya’ya teslim edilmiştir. Çalışmaların ardından senaryo içerisindeki karakterleri canlandıracak oyuncular belirlenecek. Yağmur Taylan ve Durul Taylan’ın yönetmeni olduğu dizi için baş rol oyuncusu ile imza atıldı. Ana yapısının ve kurgusunun bire bir aynı olacağı House dizisinin Türk versiyonu için ilk baş rol oyuncusu belli oldu. Güzelliği ile hafızalardan silinmeyen ancak uzun zamandır bir projede yer almamış usta oyuncu Cansu Dere oynayacak. Dr House’yi canlandıracak isim üzerinde anlaşmaya varılamadı. Yapımcı firmanın Ozan güven ve Halit Ergenç ile görüştüğü biliniyor.

Hekimoğlu Oyuncu Kadrosu Cansu Dere

Hekimoğlu Doktoru Cansu Dere Kimdir ?

Dizinin belli olan ilk baş rol oyuncusudur. Ancak hastanenin yöneticisi olan Lisa Cuddy’yimi oynayacak yoksa Dr Gregory House’nin altında çalışan yardımcısı mı olacak şuan için kesinlik kazanmış değil. Tahminlerimize göre soğuk duruşunun Cuddy rolüne yakışacağıdır. Dr House’nin sert ve fevri çıkışları aldığı kararlar ve Cuddy ile kavgaları House MD. dizisinin unutulmaz anlarıdır. Dr House Türkçe Cuddy kim oynayacak diye merak ederken Cansu Dere ile anlaşma yapılması bizleri sevindirdi.

YENİ HABER >>>  Yasak Elma 52. Bölüm Özeti. 53. Bölüm Fragmanı.
Hekimoğlu Dizi Oyuncuları ve Kadrosu

Cansu Dere 1980 Ankara doğumludur. 39 yaşındaki manken güzelliğinden hiçbir şey kaybetmemiştir. İstanbul Üniversitesi Arkeoloji  Bölümü mezunudur. 2000 yılında katıldığı Miss Turkey yarışması ile hayatı değişen şanslı kızlardan biridir. Henüz 20 yaşında iken Türkiye güzellik yarışmasında üçüncülük ona hayatında sayısız proje teklifi getirmiştir. Birçok film ve dizide profesyonel rol almıştır. Uzun zamandır projeleri kabul etmeyen ve doğru teklifi bekleyen manken Hekimoğlu oyuncuları kimdir diye inceleyenlere sürprizi yaşattı. Bizleri güzelliğinden mahrum etmeyecek kararı verdi.

Cuddy’yi kim oynayacak

Sadece oyuncu değil sunuculuk deneyimleri de güçlüdür. 2004 yılında Türkiye’nin yıldızları yarışmasını sunmuş 2003 yılında ise NTV’nin LifeStyle moda programının sunucusu olmuştur. Avrupa Yakası dizisinde konuk oyuncu olan Cansu Dere kısa zamanda dizi hayatında deneyim kazanmayı başarmıştır. Oynadığı dizilerin kronolojik listesi ile birlikte Cansu Dere. Şimdi ise Hekimoğlu oyuncuları kimdir arasındaki ilk yerini alan güzel manken.

Hekimoğlu Cansu Dere’nin oynadığı diziler

Şahsiyet 2018 Nevra Elmas

Avcı 2018

Anne 2016 – 2017 Zeynep

Beyaz Gece 2015 Leyla

Aydın Altın Kızlar 2009

Ezel 2009 – 2011 Eyşan Tezcan

Kabuslar Evi 2006

Sıla 2006 Sıla

Güz Yangını 2005 Ceylan

Metropalas 2004 Nazan

Alacakaranlık 2003 – 2005

Güzel mankeni @cansudere tagı ile instagram üzerinden takip edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 21 Haziran 2019