Hekimoğlu Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta Yayınlanıyor ?

House dizisinin Türkçesi olarak yeniden çekilen Hekimoğlu tekrarı ne zaman hangi gün saat kaçta yayınlanıyor merak ediliyor. Dizinin son bölüm tekrarını izlemek isteyen ya da yayın günü uymayan takipçiler tekrar bölümlerini izleyerek haftanın bölümünü takip ediyor.

Hekimoğlu tekrarı ne zaman

Hekimoğlu ilk bölüm tekrarı ne zaman verilecek ?

TV8 ekranlarında ilk bölümünün yayınlanmasının hemen ardından dizinin tekrarı başlayacak. 20:00 İtibari ile ilk bölümünün yayınlandığı diziyi kaçıranlar 22:00 gibi başlayacak Hekimoğlu tekrarı bölümünü izleyebilecek. Hekimoğlu hangi gün saat kaçta yayınlanacak diye aramanıza hiç gerek yoktur. Yeni bölümünün ekranda tamamlanmasından sonra TV8’in resmi internet sitesinde bölümün tamamı reklamsız olarak yayınlanıyor. Kaçırdığınız tüm bölümlerin tekrarlarını TV8’in resmi internet sitesinden izleyebilirsiniz.

Hekimoğlu dizisinin tekrar bölümleri ne zaman yayınlanıyor

Cansu Dere’nin baş rol oynadığı Hekimoğlu tekrarı ile de yüksek reyting topluyor. Dizinin tadını beğenenler TV8’de gün içi saatlerde yayınlanan bölümleri tekrar tekrar izliyor. Dünyanın en çok izlenme sayılarına ulaşmış dizinin Türkçe versiyonu ülkemizde de çok beğenildi. Yeniliklerin kalanı TV8 ailesinin 2019-2020 kış sezonu sürprizi olan dizi yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Çekimlerinin çok maliyetli olduğunu Acun Ilıcalı yine kendi kanalındaki sabah programında açıklamıştı. Ancak kendisinin hiçbir maliyetten kaçmadığını belirtti. Geçtiğimiz yıllarda dizilerin kanallara çok ağır maliyet oluşturduğunu bu yüzden uzak durduğunu söylemişti ancak 2018-2019 yılı için iki diziye yer veren kanal 2019-2020 yılı için de Hekimoğlu gibi bir dizi ile geliyor.

Hekimoğlu ilk bölüm tekrarı
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 21 Haziran 2019