Her Yerde Sen 10. Bölüm 16 Ağustos Neden Yok Yeni Bölüm Ne Zaman

Her Yerde Sen 10. bölüm 16 ağustos neden yok ? Fox Tv’nin yayın akışına göre 10. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak ? Dizinin yeni bölümleri cuma günleri yayınlanırken 16 ağustos günü yayınlanmaması takipçilerini yakından üzdü.

Her Yerde Sen 10. Bölüm 16 Ağustos Neden Yok Yeni Bölüm Ne Zaman

Her Yerde Sen 16 Ağustos Neden Yok 10. Bölüm

Dizi çekimlerinin bölüm başı maliyetlerinin çok yüksek olduğu son dönemlerde yayın günleri de buna göre belirlenir oldu. Kurban Bayramı tatili her ne kadar 9 güne uzatılmamış olsa da bir çok özel sektör çalışanı tatilini 9 gün olarak kullanacak. Ayrıca yoğun tatil zamanlarında ciddi reyting düşüşü yaşayan tv kanalları ciddi reklam zararı yaşıyor. Kimse bayram zamanlarında reklam vermek istemiyor bu yüzden de dizilerin bölüm maliyetleri kurtarmıyor. Her Yerde Sen 16 ağustos neden yok derseniz 10. bölüm kurban bayramı haftası olması nedeni ile yayınlanmayacak.

Her Yerde Sen 16 Ağustos Neden Yok 10. Bölüm

Her Yerde Sen 10. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak ?

Sevilen dizi çok kritik noktada 9. bölümü bitirmişti. Yayınlanan fragmanı ile Selin öpüştü mü merak ediliyor. Her Yerde Sen 10. bölüm çalan şarkı eşliğinde Selin ormanda öpüştü mü? Fragmanda dudaklarını tutan Selin herkesi merak içerisinde bıraktı. Dizinin yeni bölümünü izlemek isteyenler ise ne yazık ki bir hafta daha beklemesi gerekiyor. Fox Tv’nin yayın akışına Her Yerde Sen 16 ağustos 10. bölüm neden yok diye baktığımızda ne zaman yayınlanacağını öğrendik. Her Yerde Sen 10. bölüm yayın tarihi 23 ağustos 2019 olarak görülüyor. Dizi kaldığı yerden bir hafta gecikmeli olarak devam edeceği bilgisini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Her Yerde Sen 10. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak ?

Her Yerde Sen 10. Bölüm neden yok 16 ağutos neden yayınlanmıyor merak edenler için açıkladık. Malesef Her Yerde Sen 10. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak merak edenler için üzücü haber. 23 Ağustos 2019 cuma gününe kadar beklemeniz gerekiyor.

Her Yerde Sen 10. Bölüm neden yok
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 10 Ağustos 2019