Her Yerde Sen 10. Bölüm Neler Olacak Demir Selin’i Öptümü

Her Yerde Sen 10. bölüm neler olacak tüyolar ve senaryoda neler var ? Muhteşem dizisinin fragmanı yayınlandığında herkes Demir Selin’i öptümü ikili öpüştü mü ormanda neler oldu çalan romantik şarkıda neler yaşandığını merak ediyor. Sosyal medyada merak konusu olan öpüştüler mi Demir sonunda Selin’i öptü mü biraz inceleyelim.

Her Yerde Sen 10. Bölüm Neler Olacak Demir Selin’i Öptümü

Her Yerde Sen 10. Bölüm

Bayram dolayısı ile Her Yerde Sen 16 ağustosta yayınlanmayacak dizi muhteşem bir fragman yayınladı. Herkes yeni bölümü izlemek için cuma gününü beklerken bayram dolayısı ile 23 ağustosa ertelenen dizi bizleri merakta bıraktı. Fox Tv’nin cuma günleri reytinglerde tavan yaptığı yaz dizisi Erken Kuş tadında devam ediyor. Sezonda da devam etmesi bir ihtimal olan dizide neler olacak araştırdık.

Her Yerde Sen 10. Bölüm

Her Yerde Sen Demir Selin’i Öptü mü? Öpüştüler mi

Demir Paris’e gitme planını iptal etmişti. Romantik anlar ise ormanda çalan şarkı ile başladı. Usulca omuzlarına yaklaşarak elini tutmaya çalışan Demir fragmanda bir kaç adım ileri gittikten sonra Selin’in dudaklarını tuttuğunu görüyoruz. Bu sahneyi Yeşilçam’ın usta oyuncusu Türkan Şoray filmlerinde sık sık izlemiştik. Sosyal medyada Demir Selin öpüştüler mi diye taglar açılmaya başladı. Bizim tahminlerimize göre olay biraz daha farklı.

Her Yerde Sen Demir Selin’i Öptü mü? Öpüştüler mi

Demir Selin’i Öptü mü?

Her Yerde Sen 10. bölüm Demir Selin’i öptü mü ormanda neler yaşandı çalan romantik şarkıda olanlar neydi? Selin’in güzel dudaklarına Demir romantik bir öpücük kondurduğunu fragman açıkça belli ediyor. Burada söylememesi gereken bir sözü söylemiş gibi dudaklarına dokunmuyor. Selin’in fragman sonundaki yüz ifadesi ve şaşkınlığı da olanların hepsini doğrular nitelikte. Dizihaberi.tv analistleri Demir ile Selin öpüştü diyor. Peki sizin yorumlarınız nedir ? Birlikte olmalılar mı?

Demir Selin’i Öptü mü?

Her Yerde Sen 10. Bölüm neler olacak özeti Demir Selin öpüştü mü merak konusu. Demir Selin’i öptü diye yorumlasak ta dizi bölümünün tamamını 26 ağustosta izleyeceğiz. Ancak Her Yerde Sen 10. bölüm çalan şarkı da yaşananları doğruluyor gibi.

Her Yerde Sen 10. Bölüm neler olacak özeti
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Her Yerde Sen 10. Bölüm Neler Olacak Demir Selin’i Öptümü (1 Yorum)

Etiketler: Eklenme Tarihi: 10 Ağustos 2019