Her Yerde Sen Ayda Kimdir? Asıl adı nedir ? Aslıhan Malbora kimdir? Hangi dizilerde oynamıştır?

Her Yerde Sen Ayda Kimdir? Asıl adı nedir ?Aslıhan Malbora kimdir? Hangi dizilerde oynamıştır?

FOX TV ekranlarında yeni yaz dizisi   Heryerde Sen dizi oyuncusu, Ayda’sı Aslıhan Malbora kimdir ? kaç yaşındadır? nerelidir? burcu nedir? işte tüm detaylar….

 

Aslıhan Malbora, 1 Mart 1995 tarihinde doğmuştur Memleketi Afyonkarahisar da dünyaya gelmiştir..  Eğitimine İstanbul Teknik Üniversitesi, Gıda Mühendisliği ie Kimya Mühendisliği bölümde sürdürmektedir…Oyuncunun boyu i 163cm dir. Üniversite hayatının dışında oyunculuk eğitimleri de almıştır, Akademi 35,5 Sanat Evi’nde eğitimlerine devam etmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aslıhan Malbora’nın Yer aldığı diziler projeler….

Aslıhan Malbora’nın oynadığı ilk dizi 2017 yılında ATV ekranlarında oynayan Seven Ne Yapmaz adlı dizisi olmuştur. Yusuf Çim, Seren Şirince, Ecem Çalık ve Ferzan Hekimoğlu’nun başrollerini üstlendiği  Seven Ne Yapmaz dizisinde Zeynep karakteriyle izleyicilerinin karşısına çıkmıştı. Güzel oyuncunun daha sonra oynadığı 2018 yılında Star TV ekranlarındaki Kalbimin Sultanı dizisiydi. Oyuncu bu dizide Saliha Sultan karakteriyle yine sevenlerinin karşısına çıktı. Aslıhan Malbora’nın en son dizisi ise Ağlama Anne dizisiydi. güzel oyuncu bu dizide Zeynep karakteri ile başarılı bir şekilde oynadı. Ve şuanda ise FOX TV’nin yaz aylarındayayınlanacağı Heryerde Sen dizisinde Ayda karakterini oynayacağını duyuruldu.

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 4 Mayıs 2019